Google překladač: English Deutsch

mcae 01MCAE Systems rozšiřuje nabízenou produktovou řadu automatizovaných měřicích systémů ATOS ScanBox od společnosti GOM o řadu označovanou jako 7 a 8. Tyto řady plně vyhovují požadavkům automobilového průmyslu, zejména pokud jde o měření velkých a těžkých dílů, jako jsou rozměrné plechové výlisky (např. bočnice vozů) nebo kompletní karoserie.

ATOS ScanBox Series 7 a 8 mohou být použity pro automatickou 3D digitalizaci a kontrolu dílů až do velikosti 2,5 x 6 m. Tato zařízení ATOS ScanBox lze uvést do provozu v libovolném místě výrobní haly. Nejsou nutné žádné těžké pozemní práce spojené s instalací, zařízení lze kdykoliv později demontovat a přesunout na jiné místo.

Na rozdíl od konvenčních systémů pro automatizované měření využívajících velké roboty namontované na dlouhých lineárních pojezdech, nové modely ATOS ScanBox prodlouží pracovní dosah skeneru ATOS zavedením nové robotické kinematiky. 8-osá kinematika, vyvinutá společností GOM, kombinuje horizontální lineární pojezd, vertikální zdvih a kloubového robota. Tato kombinace umožňuje maximální flexibilitu polohování 3D skeneru ATOS vůči měřenému dílu. Vzhledem k těmto 8 stupňům volnosti, mohou být díly měřeny nejen z vnějšku, ale v případě karoserií vozidel také uvnitř v interiéru.

ATOS ScanBox Series 7 je vybaven jedním robotem s jedním 3D skenerem ATOS. V ATOS ScanBox Series 8 jsou roboty i 3D skenery dva což umožňuje oboustranné měření rozměrných dílů. Oba roboty pak provádějí souběžné a koordinované celoplošné 3D měření např. automobilových karoserií nebo interiérů.

O společnosti MCAE Systems
Již více než 20 let naše 3D technologie utvářejí průmysl a umožňují našim zákazníkům, aby přehodnotili svůj způsob návrhu designu, vývoje produktů i výrobních procesů. Jsme partnerem všude tam, kde je potřeba vyvíjet, konstruovat, tvořit, měřit, testovat a vyrábět. Veškeré technologie nabízíme také jako služby. Více informací naleznete na www.mcae.cz.

mcae 02

mcae 03


Teximp

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..