Google překladač: English Deutsch

Společnost MCAE Systems dnes ve Strahovském klášteře v Praze oficiálně podepíše smlouvu se Stratasys Direct Manufacturing a stane se tak devátým členem globální sítě partnerů, kteří poskytují služby z oblasti 3D technologií de facto po celém světě. V MCAE se tak vytvoří nová divize MCAE Direct Manufacturing (MDM), která se stane unikátním technologickým centrem služeb MCAE Systems.

mcae-1

Stratasys Direct Manufacturing, nepřímá dceřiná společnost Stratasys Ltd. (NASDAQ: SSYS) a jeden z největších poskytovatelů aditivních i konvenčních výrobních služeb v Severní Americe, rozšířil svou globální výrobní síť díky spolupráci s MCAE Systems, která má již 20 let zkušeností z oblasti 3D technologií a je dlouholetým partnerem firmy Stratasys.

"Uzavření tohoto partnerství nám pomůže rozšířit výrobu dílů pro rostoucí počet našich zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale v celé Evropě," uvedl Daniel Adam, jednatel společnosti MCAE Systems a ředitel divize MDM. Stáváme se devátým členem této globální sítě poskytovatelů aditivních výrobních služeb a zprostředkujeme tak digitální továrnu budoucnosti českým i slovenským zákazníkům a nabídneme jim větší kapacitu, což snižuje náklady i dodací lhůty."

3D digitální technologie a potažmo MCAE již přes 20 let přispívají k uvedení inovativních technologií a řešení na trh, s cílem zlepšit vývoj produktů i výroby, její urychlení, optimalizaci procesů i užší kooperaci v rámci pracovních týmů. Stěžejními oblastmi, kde se nachází největší potenciál využití, jsou automobilový a letecký průmysl. Divize MDM bude nabízet služby v oblasti industriálních aditivních technologií (3D tisk), 3D optické metrologie, rekonstrukce dat, CNC obrábění, vakuového lití, rychlé výroby skořepinových forem pro přesné lití či rychlé výroby kovových prototypových dílů. Díky kombinaci zkušeností, a to jak z oblasti prodeje technologií a komplexních řešení, tak z oblasti služeb, dokáže MDM nyní zúročit své dlouholeté know-how a poskytnout zákazníkům nadstandardní služby s detailní znalostí jejich prostředí. Zákazníci se mohou spolehnout na špičkové, moderní technologie a s důvěrou se obrátit na tým školených odborníků, kteří je dokáží podpořit v každé fázi vývoje produktu či výrobního procesu.

MCAE Systems se stává komplexním partnerem pro veškeré služby z oblasti 3D technologií, které může zákazník potřebovat. Nabízí vše od 3D tisku až po finální výrobu.

O společnosti MCAE Systems
Již více než 20 let naše 3D technologie utvářejí průmysl a umožňují našim zákazníkům, aby přehodnotili svůj způsob návrhu designu, vývoje produktů i výrobních procesů. Jsme partnerem všude tam, kde je potřeba vyvíjet, konstruovat, tvořit, měřit, testovat a vyrábět. Více informací naleznete na www.mcae.cz a www.mcae.cz/mdm.

Stratasys Direct Manufacturing (GMN)
GMN je globální servisní síť společnosti Stratasys Direct Manufacturing, která prostřednictvím svých partnerů operuje po celém světě. MCAE je členem této sítě, poskytovatelem technologických služeb a disponuje veškerými potřebnými zdroji. Ať už chce zákazník realizovat návrh dílu v jakékoli zemi, může zvolit technologické centrum z této sítě, které je mu nejblíže, a snížit náklady na dopravu a zvýšit efektivitu dodavatelského řetězce.

www.mcae.cz

mcae-2Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news