Google překladač: English Deutsch

Společnost Stratasys opět posouvá hranice reality 3D tištěných dílů a pro český i slovenský trh dodává tato řešení ryze česká společnost MCAE Systems, s.r.o. Stratasys představil novou generaci výkonných, barevných a multimateriálových 3D tiskáren J850™ s technologií PolyJet™. Tiskárna J850 nabízí konstruktérům a inženýrům vyšší rychlost i produktivitu díky větší kapacitě materiálu a rychlejšímu tisku a současně si udržuje reputaci tiskáren řady „J", které dosahují extrémně vysoké kvality tisku a zkracují dobu uvedení nových produktů na trh.

j8501

Ve srovnání s tradičním modelováním, dokáží 3D tiskárny J850 zkrátit celkovou dobu modelování až o 50 procent při výrazně nižších nákladech.

3D tiskárna J850 byla navržena primárně pro konstruktéry, nabízí proto pokročilá nastavení, která dokáží vyrobit koncepční modely dvakrát rychleji než předchozí systémy řady J. Tento nový Super High Speed režim tisku poskytuje designérům a inženýrům více času na zdokonalení dílů pomocí koncepčních tisků při dvojnásobné rychlosti. J850 nabízí také větší kapacitu sedmi materiálů a umožňuje konstruktérům tisknout celou škálu kombinací barev, průhlednosti a flexibility v rámci jednoho dílu.

Stratasys také představuje dva nové materiály PolyJet. Nový materiál VeroUltraClear™ dokáže poskytnout vysokou průhlednost a jemné detailní modely, které simulují sklo. VeroUltraClear může konstruktérům pomoci vizualizovat vnitřní prvky a vytvářet koncepční modely, které ověřují design čirých dílů. Dalším z řady je levný, koncepční materiál DraftGrey™, který je ideální pro rychlé a snadno dostupné iterace na začátku procesu návrhu.

„J850 byla navržena tak, aby splňovala potřeby celého procesu návrhu v průmyslových odvětvích, jako je spotřební zboží, spotřební elektronika, automobilový průmysl a vzdělávací zařízení," uvedl Shamir Shoham, viceprezident obchodního oddělení PolyJet ve společnosti Stratasys. „Tento proces obvykle zahrnuje dva samostatné proudy: porovnání geometrického tvaru s fyzickým, jednobarevným modelem a zohlednění barvy a textury na obrazovce. J850 sloučila tato dvě média do jednoho plnobarevného, vícemateriálového modelu a umožňuje tak činit lepší konstrukční rozhodnutí v rychlejším čase."

Tiskárna J850 poskytuje, mimo jiné, barvy certifikovaného vzorníku PANTONE, který zajišťuje spolehlivé a realistické rozhodování ve všech fázích procesu návrhu. J850 je plně podporována softwarem GrabCAD Print™ a umožňuje tak uživatelům 3D tisk přímo z oblíbeného, profesionálního formátu CAD, čímž lze předejít časovým ztrátám a komplikacím spojených s převodem STL souborů.

Stratasys nabízí stávajícím zákazníkům J750 přímý upgrade softwaru na model J850.

https://www.mcae.cz/cs/produkty/stratasys-j850-a-j835/

J8502

J8503Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news