Google překladač: English Deutsch

Společnost Tebis nabízí komplexní správu dat, plánování výroby a řízení výroby pomocí výrobního informačního systému Proleis, který vyvíjí německá firma ID (Ingenieurgesellschaft für Datentechnik). Proleis umožňuje efektivní nákup, výrobní plánování a řízení všech jednotlivých částí lisovacích nástrojů a vstřikovacích forem – od nabídky až po hotový výrobek. Další předností je jeho snadná integrace do prostředí softwaru Tebis. Společnost MCAE Systems, která je zároveň distributorem softwaru Tebis, se podílí na implementaci systému Proleis v českém a slovenském regionu.

mcae obr1

Typická složitost kusové výroby v oblasti výroby forem a lisovacího nářadí vyžaduje komplexní řešení výroby, která propojuje všechny účastníky – od projektového manažera přes plánovače, nákupčí, konstruktéry, NC programátory, výrobní a montážní dělníky, vedoucí skladů až po externí dodavatele.

Projektoví manažeři mohou během předběžného plánování rychle a snadno zkontrolovat, zda mohou být navrhované projekty zpracovány a zda budou splněny požadované termíny dodání. V této fázi lze určit, které komponenty budou vyráběny ve firmě a které budou zpracovány externími dodavateli. Tak je možné získat objektivní základ pro rozhodnutí o přijetí zakázky.

Jakmile plánovači a vedoucí zodpovídající za výrobu vytvoří podrobnější projektové plány, Proleis nabízí rychlé a pohodlné nástroje pro organizaci a kontrolu kapacity. Všechny výrobní kroky jednotlivých dílů jsou definovány a naplánovány pomocí standardizovaných plánovacích šablon.

Nákupčí objednávají materiál i externí služby v Proleis a koordinují dodavatele prostřednictvím rozhraní. Všechny součásti jsou označeny např. čárovým kódem a na všech pracovištích je jejich převzetí i vydání zaznamenáno čtečkami. Všechny součásti jsou připraveny včas ke stroji nebo do místa montáže před zahájením výroby.

Konstruktéři, technologové a NC programátoři používají Proleis pro správu dat a schvalovací řízení. Schválené objednávky se automaticky zobrazují v objednávce pro následující krok.

Projektoví manažeři vždy mají jasný přehled o všech procesech. V tabulkách nebo grafech mají přehled o milnících (cílových stavech), rozpracovanosti projektu a přiřazení zdrojů.

www.mcae.cz

mcae obr2Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news