Google překladač: English Deutsch

Na výstavišti Agrokomplex v Nitře, kde proběhne 23. – 26. května 2017 již 24. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu, představí česká společnost MCAE Systems nejžhavější novinky a trendy z oboru 3D technologií, které nacházejí uplatnění v průmyslových odvětvích. V hale F na stánku č. 33 budou k vidění nejnovější profesionální 3D tiskárny Stratasys a MakerBot, automatizované systémy pro optické 3D měření GOM i špičkový CAD/CAM software Tebis.

mcae1a

3D tiskárna Stratasys F370 - nejvyšší model z řady 3D tiskáren Stratasys F123 Series
Nové 3D tiskárny řady Stratasys F123 Series kombinují výkonnou technologii FDM s konstrukčním a tiskovým softwarem GrabCAD. Umožňují rychle vytvářet nákladově efektivní prototypy při vývoji konceptů i vysoce přesné a odolné díly pro ověření návrhu a testování funkčního výkonu. Velkou výhodou těchto tiskáren je spolehlivost, opakovatelnost výkonu a v neposlední řadě úsporný tiskový program, který umožňuje zrychlit tiskový čas, snížit spotřebu materiálu, a tím podstatně zlevnit vyráběný díl.

ATOS ScanBox 4150 se skenerem ATOS Capsule - automatizované 3D optické měření
ATOS ScanBox je standardizované 3D optické měřicí zařízení pro efektivní kontrolu kvality výroby. Používá se při náběhu výroby a při sériové kontrole dílů vyráběných vstřikováním, odléváním, ohýbáním nebo lisováním. Základem všech systémů ATOS ScanBox jsou 3D skenery ATOS, které měří díl pomocí projekce pruhů světla na jeho povrch. ATOS Capsule je 3D optický skener pro přesné celoplošné měření geometrie dílu. Vyniká zejména při měření malých a středně velkých dílů, kde jsou velmi malé detaily. ATOS Capsule se tak např. využívá u prvotní kontroly ozubených kol, turbínových lopatek a koleček stejně jako u lékařských nástrojů

3D tiskárna MakerBot Replicator+ - kvalitní koncepční modely snadno a rychle
Stolní 3D tiskárna MakerBot Replicator+ byla navržena a testována pro rychlejší a spolehlivější 3D tisk. Disponuje větší tiskovou komorou a inteligentní tiskovou hlavou Smart Extruder+. Je také kompatibilní s novým typem materiálu Tough PLA (tuhé PLA) v břidlicově šedé barvě.
SW MakerBot Print zlepšuje proces přípravy tisku, šetří tak čas a pomáhá uživatelům dosáhnout vysoké kvality tisku. MakerBot Print a nová mobilní aplikace MakerBot Mobile podporují různá kancelářská nebo školní nastavení, přičemž vychází ze vzdáleného monitorování a tiskových funkcí MakerBot. Jednotliví uživatelé od malých podniků až po velké organizace nyní mají možnost spravovat a sledovat více 3D tiskáren v celé kanceláři nebo ve škole, i v různých budovách nebo dokonce různých částech světa, skrze kamerové záznamy a aktualizace stavu tisku.

CAD/CAM pracoviště Tebis - špičkový software pro výrobu lisovacích nástrojů, forem a modelů
Software Tebis se používá od návrhu přes konstrukci až po výrobu zařízení a dílů v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Zajišťuje konkurenční výhodu maximální automatizací, kvalitní správou dat nebo specializovanými funkcemi pro konstrukci a přípravu výroby.

mcae1bKalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news