Google překladač: English Deutsch

TMTS 2024 Taiwan International Machine Tool Show představí od 27. do 31. března zcela nový vzhled. Výstava představí nejnovější obráběcí stroje, automatizační zařízení, klíčové komponenty a inteligentní výrobní technologie a přiláká profesionály a podnikatele z globálního průmyslu obráběcích strojů a souvisejících aplikačních sektorů. Rádi bychom vás pozvali, abyste se k nám připojili a aby se tato akce vydařila!

TMTS bila

Zástupce časopisu T+T Technika a trh je na výstavě a budeme vás i na našem portále zprostředkovaně informovat o TMTS.
K TMTS jsme vydali i specializované vydání T+T Technika a trh - Taiwan Business 2024.
Cílem je pomoci hráčům zpracovatelského průmyslu, kteří čelí výzvám, jako je transformace továren a nedostatek pracovních sil, tím, že jim poskytneme pokyny pro další kroky průmyslové transformace.

Od 27. března do 31. března se bude konat veletrh TMTS 2024 na výstavišti Taipei Nangang v halách 1 a 2. Výstava bude trvat pět dní a je na ni přihlášeno více než 600 vystavovatelů v 3 350 expozicích, přičemž se očekává, že ji navštíví 55 000 návštěvníků.
Tématem letošní výstavy je "Duální osa inteligentní výroby pro udržitelnou budoucnost", zaměřená na deset prvků dvou hlavních os digitální transformace (DX) a zelené transformace (GX), které odpovídají budoucímu trendu vývoje průmyslu. Pro demonstraci charakteristik průmyslového ekosystému je uspořádání založeno na řešení průmyslu obráběcích strojů ekosystému jako hlavní osy výstavy. Návštěvníci mohou rychle vyhledávat klíčové body vystavovatelů prostřednictvím výstavní aplikace.
TMTS app CZ


Link na časopis T+T Taiwan Business 2024.

www.tmts.tw