Google překladač: English Deutsch

Společnost Tongtai, která začínala jako specializovaný výrobce obráběcích strojů, letos slaví 55 let své existence a stala se předním výrobcem obráběcích strojů s nejrozsáhlejší produktovou řadou na Tchaj-wanu. V návaznosti na ústřední osu rozvoje společnosti prostřednictvím konceptu "Inteligence, automatizace, hybrid, Net zero, servitizace, nová odvětví a nové procesy" a zavedením sedmi řešení zahájila společnost dvouosý transformační plán digitální a ekologické transformace. Pevně směřuje k cíli vybudovat inteligentní ekosystém obráběcích strojů. Společnost Tongtai během veletrhu TMTS2024 vystavuje tři stroje, včetně paralelního dvouvřetenového CNC soustruhu MT-1500 s dvěma revolvery, horizontálního pětiosého obráběcího centra HTT-500 a vertikálního obráběcího centra VP-12, to vše na stánku č. Q0512.

1 P1040666

Stroj MT-1500 integruje nakládacího a vykládacího robota, dvě vřetena a dvě revolvery pro současné obrábění. Tato konstrukce zdvojnásobuje efektivitu výroby a představuje dokonalé řešení nedostatku pracovních sil v obráběcím průmyslu. Řada MT se vyznačuje menšími rozměry, krátkými pojezdovými vzdálenostmi, minimální dobou nečinnosti a minimálním tepelným posunem. Software TiOperator umožňuje řadě MT bez námahy dosáhnout efektivního 24hodinového provozu.

HTT-500 je nejnovějším řešením pro intenzivní výrobu. Má inteligentní systém proplachování třísek a systém APC (automatická výměna palet). Dokáže také měřit a kompenzovat prostorovou přesnost, čímž řeší potíže zákazníků při pětistranném obrábění.
3 Screenshot 2024-03-21 at 3.08.34 PM
Naproti tomu VP-12 je samostatný stroj s robotem a dopravou AGV, který umožňuje bezobslužné doplňování materiálu a splňuje požadavky na vysokou efektivitu a přesnost obrábění. V posledních letech vyvinula společnost Tongtai různé inteligentní softwary, které pomáhají obsluze uchopit data během obrábění s využitím stroje a mnoha senzorů. Má přívětivé rozhraní pro obsluhu, díky němuž je řízení výroby intuitivnější. Další zajímavostí společnosti Tongtai v letošním roce je, že je lídrem v integraci technologie a umění, když představila čistě titanovou karafu na červené víno, která je celá vyrobena 3D tiskem. Aditivní výroba je výrobní metoda, která na rozdíl od tradičního odečítacího procesu dokáže přímo zpracovat 3D digitální model na fyzickou součást. Tento proces se hovorově nazývá "3D tisk". Využitím stroje Tongtai AMP-160 s kovovým práškovým ložem se dosahuje složitých struktur, kterých nelze dosáhnout běžnými průmyslovými postupy. Použitím Bernoulliho principu dynamiky tekutin a konstrukce odklonu usnadňuje karafa lepší proudění a oxidaci červeného vína v ní. Použití čistého titanového materiálu mezitím zvyšuje bezpečnost a zdravotní nezávadnost při dekantování. Vnější design čerpá inspiraci z roku draka a zahrnuje prvky dračích sloupů z autorské umělecké restaurace tchajwanského chrámu (TSJ Art Restoration), což ukazuje dokonalé spojení průmyslu a kultury. Tato karafa je funkčním výrobkem a uměleckým dílem, které v sobě spojuje uměřenost a kreativitu a umožňuje vám zažít kouzlo tradiční čínské kultury při vychutnávání vína.

www.tongtai.com.tw