Google překladač: English Deutsch

Dnes se otevřely brány veletrhu TMTS 2024, přinášející na Taiwan nejnovější inovace a mezinárodní podnikatelský duch! Díky našemu kolegovi jsme v srdci dění, kde se setkává technologie budoucnosti s globálním obchodem. Výstava se letos koná ve zcela nových halách, které poskytují vystavovatelům i návštěvníkům skvělé podmínky. Přinášíme vám reportáž, včetně fotografií z úvodu TMTS, zahajovacího ceremoniálů i momentek z veletrhu.

TMTS open 1

Tchajwanská mezinárodní výstava obráběcích strojů (TMTS), kterou pořádá Taiwanská asociace výrobců obráběcích strojů a příslušenství (TMBA), dnes (27. března) začíná ve výstavním centru Nangang (TaiNEX) v Taipei. TMBA, která byla založena před 16 lety, se koná každé dva roky od roku 2010. Nyní, ve svém osmém funkčním období, byla TMTS přemístěna z Tchaj-čungu do Tchaj-pej a pokračuje v budování komunikační platformy, která spojuje výrobce a mezinárodní nákupčí, což vede vystavovatele k vytváření více obchodů příležitostí a partnerství.
TMTS s 1
TMTS s 2

TMTS 2024, založený na tématu „Dual Axis Intelligent Manufacturing and Sustainable Future", je prvním výstavním prostorem, který využívá koncept ekosystému k vytvoření fúzního výstavního prostoru v rámci dvou os digitální transformace a zelené transformace. Jeho cílem je také zprostředkovat možnosti rozmanitých průmyslových aplikací prostřednictvím různých témat výstavy. Zahrnuje pět hlavních prvků digitální transformace: Smart Manufacturing, Data Analytics a Cloud Computing, AIoT, Digital Twin/Human-Machine Collaboration a technologie Blockchain.
TMTS s 3
TMTS s 4

Zahrnuto je také pět hlavních prvků zelené transformace: Inteligentní úspora energie, Environmentální certifikace, Recyklace a opětovné použití zdrojů, Zelený dodavatelský řetězec.a udržitelný produktový design. Hlavní produkty této výstavy demonstrují odhodlání tchajwanského průmyslu obráběcích strojů pokračovat v technologických inovacích, transformacích a modernizacích. Letošní výstava se ponese v nebývalém rozsahu, sejdou se nejen známí domácí výrobci, ale také nadšená účast 17 cechů a veřejných spolků. Mezitím byly k účasti na výstavě pozvány špičkové společnosti z Německa, Švýcarska a dalších zemí, které návštěvníkům přinášejí nejnovější průmyslové trendy a technologický vývoj na mezinárodní scéně. Od hardwaru po software výstava nabízí integrované služby a kompletní řešení napříč průmyslovými odvětvími a poskytuje komplexní možnosti nákupu pro profesionály. Mezi vystavovatele indexu, kteří se zúčastní TMTS 2024, patří: GOODWAY, HIWIN, YEONG CHIN, TAIWAN TAKISAWA, VICTOR TAJČUNG, TONGTAI, QUASER, TUNG PEI, FAIR FRIEND GROUP, BUFFALO, SIEMENS, HEIDENHIGUS, FANUC a. TMBA ve spolupráci s Německým svazem výrobců obráběcích strojů (VDW) na výstavě TMTS poprvé zřídila „umati zónu" a pozvala k účasti 25 tuzemských výrobců, korporací a škol. Během výstavy bude současně vystaveno více než 50 strojů v řadě, které jsou příkladem toho nejlepšího z kreativního zážitku a představují mezioborový inteligentní ekosystém. S cílem povzbudit výrobce obráběcích strojů, aby aktivně reagovali na výzvy trendu zelené ekonomiky, zahájila společnost TMBA TMTS 2024 s cílem podpořit výzkum a vývoj energeticky úsporných zařízení nebo komponentů s cílem demonstrovat sílu zelené transformace prostřednictvím štítku „Energy Saving Label for the Machine". Nástrojový průmysl" hodnocení. Celkem bylo hodnoceno 49 výrobků od 28 firem, přičemž porotci se podívali na 18 zlatých výrobků (včetně 3 komponentů) a 29 stříbrných. Všechny tyto vynikající transformační úspěchy budou vystaveny na TMTS 2024. Během výstavy TMTS je naplánována řada fór s přítomnými domácími a mezinárodními odborníky z oboru, jako je CEO Mobility in Harmony (MIH EV) – Jack Cheng, místopředseda Yeong Guan Energy - Andy Tsai, RWTH Aachen University Prof. - Dr. Ing. Christian Brecher – ředitel výzkumu a technologie a vedoucí projektu umati VDW – Dr. Alexander Broos, generální ředitel společnosti Nice Garden – Kevin Wu, konzultant Development Dimensions International,Inc. (DDI) a Jenny Yao, zakladatelka Skycrown Co., Ltd - Yi-De, Zhu atd. Budou sdílet své poznatky o digitální transformaci, zelené transformaci, udržitelnosti talentů a spolupráci mezi průmyslem a akademickou sférou.
TMTS s 5
Úspěch výstavy TMTS nejen demonstruje silné stránky tchajwanského průmyslu obráběcích strojů v oblasti technologických inovací a vývoje produktů, ale také zdůrazňuje úspěch integrovaného ekosystémového rozvoje tchajwanského průmyslu obráběcích strojů napříč doménami. Při pohledu do budoucna očekáváme, že tchajwanský průmysl obráběcích strojů dosáhne ještě větších výšin na cestě k udržitelnému rozvoji a více přispěje k rozvoji globálního průmyslu obráběcích strojů.

www.tmts.tw