Google překladač: English Deutsch

27. března byl na výstavišti Taipei Nangang slavnostně zahájen mezinárodní veletrh obráběcích strojů TMTS Taiwan International Machine Tool Show, který se koná každé dva roky. Letos pod hlavičkou skupiny Goodway Group představí společnosti "Goodway" a "Awea" svůj nejnovější vývoj v souladu s aktuálními tržními trendy a pokroky za poslední dva roky, a to pod názvem "The Ultimate 5 axes Machining Power". Na ploše stánku o rozloze 500 metrů čtverečních budou vystavovat řadu špičkových modelů na trhu, včetně 5osých obráběcích center, víceúčelových strojů, víceosých soustružnických center, automatizačních systémů a inteligentních systémů. Návštěvníci si mohou na vlastní kůži vyzkoušet bezkonkurenční možnosti obrábění na stánku J0818 v hale 1 výstaviště Nangang.

Goodway 1

Zde je stručný přehled výzkumných konceptů a výkonnostních charakteristik 8 předváděných modelů strojů:

1. GMT-2000 Víceúčelový stroj / Goodway Machine Corp.
Tento model vybavený frézovacím vřetenem s osou B, spodní revolverovou hlavou a dvojitým obrobkovým vřetenem se může pochlubit 9osým řízením a možností současného obrábění v 5 osách. Dokáže dokončit procesy, které dříve vyžadovaly 2-3 stroje v jedné jednotce, a zvládne úlohy obrábění jakéhokoli obrobku složitého tvaru. Je považován za špičkový model na trhu, mezi jehož zákazníky patří přední tchajwanští výrobci v leteckém a automobilovém průmyslu.

2 Víceosé soustružnické centrum GTZ-1500 / Goodway Machine Corp.
Tento model, vyvinutý pro obrábění dílů malých rozměrů a složitých tvarů, je vybaven dvěma vřeteny, dvěma revolvery a dvojitým řízením osy Y. Díky svým kompaktním rozměrům a vynikající efektivitě výroby je ideálním řešením, jak se vypořádat s rostoucími výrobními náklady.
Goodway 2

3 Víceúčelové švýcarské soustružnické centrum SK-38 / Goodway Machine Corp.
Řada SK-38 kombinuje vysokou tuhost, vysoký výkon a flexibilní nástrojové systémy. Je vybaveno portálovým nástrojovým systémem s vysokou tuhostí, hybridní konstrukcí vodicích pouzder spolu s živým držákem nástrojů v ose B, který se může otáčet o 135 stupňů, a živými držáky nástrojů s ovládáním v ose Y 8T. Je označován za dokonalý nástroj pro obrábění malých dílů složitých tvarů.

4 Vysoce výkonné švýcarské soustružnické centrum SW-32 II / Goodway Machine Corp
Řada SW-32 II s působivými prodejními výsledky je pokročilý model určený pro přesné mikrodíly. Jeho nástrojový systém lze flexibilně konfigurovat na základě aktuálních potřeb obrábění a s řadou SK-38 sdílí konstrukční prvky, jako je hybridní vodicí pouzdro a živý držák nástroje řízený osou Y. Navíc může být vybaven speciálními držáky nástrojů pro efektivnější obrábění.

5 Kompaktní soustružnický automatizační systém GLA-1500 / Goodway Machine Corp.
Soustruh GLA-1500, který zabírá jen asi 2,5 metru čtverečního, je kompaktní soustruh s vysoce přesnou konstrukcí lineárních vedení na osách X/Z. V případě, že je soustruh vybaven lineárními vedeními, je možné jej použít jako automatizační systém. Vystavený spolu s portálovým robotickým automatizačním systémem zajišťuje stabilní přesnost obrábění a nabízí možnost vysoce efektivní hromadné výroby.

6 AU-680 Vysokorychlostní 5osé obráběcí centrum / Awea Mechantronic Co. Ltd.
Obráběcí centrum AU-680 je vybaveno vlastním vyvinutým střídavým osovým čepovým stolem společnosti Awea o průměru 680 mm, poháněným dvojitým servopohonem a vybaveným pokročilým brzdným systémem, a nabízí tak vynikající dynamický výkon a schopnost brzdění. S maximálním zatížením stolu 1 000 kg, spolu s vestavěným vysokorychlostním vřetenem s 16 000 otáčkami za minutu a zásobníkem na 60 nástrojů nabízí bezkonkurenční možnosti pětiosého simultánního obrábění.

7 FCV-620APC 5osé obráběcí centrum Automatizace / Awea Mechantronic Co. Ltd.
Společnost Awea představuje na trhu uznávanou řadu malých 5osých obráběcích center FCV-620, která byla vylepšena o 15staniční výměnný paletový zásobník a tvoří tak systém automatizace 5osého obráběcího centra. Toto zařízení nejenže zpracovává malé až středně velké obrobky složitých tvarů, ale dosahuje také efektivní automatizované hromadné výroby, což po jeho uvedení na trh přitahuje dotazy zástupců z celého světa.

8 Těžká horizontální vyvrtávačka BT-2520 / Awea Mechantronic Co. Ltd.
BT-2520 je nejnovější generace horizontálních vyvrtávaček společnosti Awea, která se vyznačuje velmi tuhými kalenými vodicími dráhami a konstrukcí s pohyblivým sloupem. Díky pracovnímu stolu v ose B, který je schopen unést maximální zatížení 10 000 kg, a maximálnímu krouticímu momentu 3 400 Nm dvoustupňového vřetena řada BT-2520 výrazně zlepšuje tuhost konstrukce a výkonnost obrábění ve srovnání s předchozími modely. Bez námahy zvládá těžké úlohy a čtyřstranné obrábění velkých obrobků, což z něj činí ústřední bod ve stánku skupiny Goodway.
Kromě toho budou společnosti Goodway a Awea vzhledem k omezenému výstavnímu prostoru ve výstavním centru Nangang současně prezentovat řadu velkých pětiosých obráběcích center, vícestranných obráběcích center typu Bridge, horizontálních a vertikálních soustružnických center ve svých továrnách v Central Taiwan Science Park a Hsinchu. Návštěvníci ze všech odvětví jsou vítáni, aby si je přišli prohlédnout.

www.goodwaycnc.com