Google překladač: English Deutsch

TIMTOS x TMTS 2022, největší první a jediná tchajwanská výstava obráběcích strojů se společnou značkou, se bude konat na výstavišti Taipei Nangang v halách 1 a 2 od 21. do 26. února 2022. Celkem 900 vystavovatelů zaplní výstavní haly s 5 200 stánky. Je pozoruhodné, že to bude nejen největší veletrh na Tchaj-wanu od vypuknutí pandemie, ale jedna z nejvýznamnějších událostí pro globální průmysl obráběcích strojů na začátku roku 2022.

TMTS hlavicka

Na mezinárodní tiskové konferenci k TIMTOS x TMTS 2022 dnes organizátoři, James CF Huang, předseda TAITRA, Larry Wei, předseda TAMI a Wen-Hsien Hsu, předseda TMBA, seděli bok po boku se dvěma průmyslovými giganty, Jimmy Chu, Předseda Fair Friend Group a Jui-Hsiung Yen, předseda TTGroup, vedli zasvěcenou panelovou diskusi na téma „Dopady, výzvy a příležitosti pro globální průmysl obráběcích strojů po pandemii".

Předseda Huang z TAITRA řekl, že Tchaj-wan hraje klíčovou roli v podpoře globálního dodavatelského řetězce obráběcích strojů, protože Tchaj-wan je známý svými přizpůsobeními a inovacemi. A co víc, tchajwanské odborné znalosti v oblasti komunikací a informačních technologií umožňují tchajwanským výrobcům obráběcích strojů vyvíjet ta nejlepší řešení pro koncové uživatele po celém světě. Huang také poukázal na to, že mega show TIMTOS x TMTS představí širokou škálu výstupů výzkumu a vývoje vysoce profilované výroby od tchajwanského týmu.

TIMTOSxTMTS-Global-Press-Co

Předseda TAMI Wei dodal, že předchozí dodavatelský řetězec se od základu změnil, protože globální pandemie vytvořila příležitost pro tchajwanské hráče prozkoumat nové podniky v postpandemické éře.

Mezitím předseda Hsu, TMBA, podporoval neustálý pokrok směrem k inteligentní výrobě, SaaS a jednotě rozhraní. Společná akce, TIMTS x TMTS 2022, bude dalším poutačem pozornosti, hned po vynikajícím výkonu tchajwanského průmyslu obráběcích strojů v boji proti pandemii s velkým úspěchem v loňském roce.

Rozvíjející se průmyslová odvětví, například elektrická vozidla, dosud způsobila velký dopad na globální dodavatelský řetězec obráběcích strojů. Jimmy Chu, předseda Fair Friend Group a Jui-Hsiung Yen, předseda TTGroup, se podělili o možnosti a zkušenosti s transformací podniku v důsledku takových příležitostí a výzev, což plně prokázalo odolnost a flexibilitu tchajwanských společností při řešení problémů dodavatelského řetězce.

Kromě Fair Friend Group a TTGroup patří mezi klíčové vystavovatele doma i v zahraničí HIWIN, PMI, Victor Taichung, YLM, SHINBU, KFO, CHMER, FANUC, MAZAK, YOU JI, TAKISAWA, YCM, TRUMPF, Delta, Mitsubishi a Siemens.

Strojírenský průmysl se stal na Tchaj-wanu třetím bilionovým průmyslem, druhým po odvětví výroby polovodičů a panelů. Celkový vývoz tchajwanských obráběcích strojů od ledna do října letošního roku dosáhl 2 245 miliard USD, což je fenomenální nárůst o 27,6 % oproti stejnému období loňského roku. S rostoucí proočkovaností proti COVID-19 a rostoucími požadavky se očekává, že vývoz tchajwanského průmyslu obráběcích strojů dosáhne v příštích několika měsících nového rekordu.

V reakci na hraniční kontrolu zahájí TIMTOS x TMTS 2022 řadu online služeb a aktivit ve spojení s fyzickou výstavou, včetně průvodce na místě pro online návštěvníky, živou prohlídku @ Showground, živou scénu pro uvedení produktů na trh, virtuální výstavu a online schůzky o nákupu 1 na 1.

Online registrace pro návštěvníky TIMTOS x TMTS 2022 je dostupná na oficiálních stránkách www.timtos-tmts.com.tw. Pro aktuální informace navštivte prosím oficiální webovou stránku nebo sledujte pořady na sociálních sítích.Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news