Google překladač: English Deutsch

Největší výstava obráběcích a tvářecích strojů na Tchaj-wanu, Tchaj-wanská mezinárodní výstava obráběcích a tvářecích strojů (TMTS) 2024, kterou pořádá Tchajwanská asociace výrobců obráběcích a tvářecích strojů a příslušenství (TMBA), dnes oficiálně zahájila pětidenní extravaganci. Akce shromáždila přední inovace a technologie v oboru a přilákala k účasti více než 600 vystavovatelů. Německá obchodní kancelář v Tchaj-peji (GTO) spolu se svou servisní jednotkou DEinternatioanl Taiwan Ltd. uspořádala "německý pavilon", největší výstavní plochu pro jednu zemi na letošním veletrhu obráběcích strojů, kterého se účastní 23 špičkových německých společností.

German

Aby návštěvníci lépe pochopili vynikající řemeslné zpracování "Made in Germany", budou se během výstavy na pódiu 101 konat dvě fóra, na nichž se bude diskutovat o aplikacích v plastikářském a gumárenském průmyslu a o problematice obráběcích strojů přecházejících do high-tech odvětví. Kromě toho se osm německých vystavovatelů podělí o své výrobky přímo na místě.

Pan Axel Limberg, hlavní představitel a výkonný ředitel GTO, prohlásil: "Německé společnosti mají dlouhodobě dobrou pověst v oblasti inovací a kvality a vysoce kvalitní obráběcí stroje a zařízení jsou pro průmysl nepostradatelné. Letošní ročník TMTS se zaměřuje na digitální transformaci a ekologickou transformaci a představuje světu digitální úspěchy a udržitelné výrobky německých podniků. Jsme zvědaví na průmyslovou výměnu mezi Tchaj-wanem a Německem v oblasti obráběcích strojů a těšíme se, že na této akci podnítíme další spolupráci."

Německý pavilon letos představí rozmanitou škálu výrobků a služeb, včetně obráběcích a tvářecích strojů, různých součástí a příslušenství obráběcích strojů, řídicích systémů a inteligentních výrobních systémů. Patří sem průmyslové roboty, technologie 3D tisku a další zařízení, materiály a technologie související s obráběcími stroji. Němečtí vystavovatelé rovněž demonstrují své vedoucí postavení v oblasti technologií a inovací v této oblasti vývojem nových materiálů nebo inovativních komponentů zaměřených na dosažení snížení emisí uhlíku a vysoké účinnosti pro dosažení udržitelných cílů. Prostřednictvím této výstavy budou mít návštěvníci možnost se s těmito špičkovými technologiemi seznámit na vlastní kůži a navázat kontakt s odborníky z oboru.

V souladu s letošním tématem "DX & GX pro udržitelnou budoucnost" byly navíc na Tchaj-wan pozvány německý svaz výrobců obráběcích strojů (VDW) a německý svaz strojírenství (VDMA), které se společně s organizátory podílely na zřízení zóny umati (univerzální rozhraní pro strojní technologie). Na tchaj-wanu se tak poprvé představilo umati, kterého se zúčastnilo celkem 26 výrobců obráběcích strojů a komponent, právnických osob a škol. umati představuje univerzální specifikaci pro strojní zařízení, jejímž cílem je vytvořit globální standard, který umožní propojení různých zařízení z různých průmyslových odvětví na jediné platformě, zjednoduší a usnadní přenos dat mezi obráběcími stroji, 3D tiskárnami a systémy pro správu výrobků a představí inteligentní ekosystém napříč obory.

AHK lg 1Pro další seznámení veřejnosti s produkty německého pavilonu se 28. a 29. března ve 14:00 v německém pavilonu uskuteční několik prezentací vystavovatelů, které poskytnou hlubokou představu o řemeslném zpracování "Made in Germany". Kromě toho se 27. března odpoledne a 29. března dopoledne uskuteční dvě fóra "Chytrá výroba: Na pódiu 101 (L0023) se budou konat dvě konference: "Manufacturing Manufacturing: When Machine Tools Meets Rubber & Plastic Industry" a "Leading the Machine Tool Industry to Break over Limits and Embrace the New Era", kde se bude diskutovat o aplikacích v plastikářském a gumárenském průmyslu a o problematice přesahu obráběcích strojů do high-tech odvětví. V průběhu výstavy bude v německém pavilonu pro návštěvníky denně od 15:00 do 16:30 hodin probíhat také Happy Hour. Více informací naleznete na oficiálních stránkách Německého obchodního úřadu v Tchaj-peji.

www.taiwan.ahk.de