Google překladač: English Deutsch

WORLDWIDE SERVICES najdete na výstavě TMTS ve stánku číslo M1527. Agentura je pozitivní a cílevědomý partner pro podnikání, publikační informační služby i vydavatelské zázemí, včetně zastupování firem na zahraničních trzích. Od svého založení v roce 1988 doprovází firma tchajwanský zpracovatelský průmysl nespočet let. Zaměřuje se na reklamní agenturní pro mezinárodní B2B časopisy a rozšiřuje se na marketingovou integraci trhu. Jak říkají zakladatelé, trvalá hodnota výroby spočívá v pečlivých detailech.

1 IMG 4831

WORLDWIDE SERVICES se neoreintuje pouze směrem klasického zastupování firem, inzertní prezentace či produkcí. Díky mnohaletým hlubokým znalostem strojírenského průmyslu a jeho souvisejících komponent může pomáhat zákazníkům a plánovat využití produktů. Zde pak využívá profesionální marketing, organizované plánování stránek a estetický design. Prezentujte dokonalou stránku produktu a udělá z každého katalogu nejlepšího produktového mluvčího společnosti.
 2 IMG 4832.jpeg

 

Digitální marketing
Při orentaci na multimediální síť pak zprostředkovává celosvětové spojení ve faktu, když Google se stal největším světovým vyhledávačem a počet partnerů spolupracujících se společností Google se každým dnem zvyšuje. Expozice nákupu reklam Google je mnohem vyšší než u jiných kanálů. Proč si nekoupit jednu a získat deset? Síla Googlu přesahuje chápání preferencí uživatelů. Google zaznamenává historii prohlížení všech uživatelů, pomáhá vám sledovat potenciální zákazníky a doručuje zákazníkům vaše reklamní sdělení.
Zajistěte tak, aby byly vaše reklamy všudypřítomné prostřednictvím horizontálních nebo vertikálních reklamních kanálů Google.

www.acw.com.tw