Google překladač: English Deutsch

Globální strojírenská společnost Renishaw rozšiřuje řadu odolných a spolehlivých řešení pro ustavování nástrojů o novou sondu APCS-45. Nová sonda APCS-45, jež doplňuje sondu APCA-45 uvedenou na trh již dříve v letošním roce, je vybavena alternativním mechanismem ochranného krytu doteku, který umožňuje instalaci na stroje s omezenými možnostmi ovládání.

renishaw-tool setting probe

Nová sonda APCS-45, navržená pro soustruhy a víceúčelové stroje pracující v těch nejnáročnějších obráběcích podmínkách, poskytuje odolné, spolehlivé a automatizované řešení pro ustavení široké škály nástrojů u procesů, jako je soustružení, drážkování, závitování či vyvrtávání.

S narůstajícími požadavky na vyšší produktivitu CNC strojů se schopnost automatizovaného a inteligentního řízení procesů stává pro moderní výrobce klíčovou. Automatizace úkolů, jako je ustavování nástrojů a detekce zlomů, minimalizuje potřebu manuálních zásahů a zvyšuje užitnou dobu stroje.

Nová sonda APCS-45 pro ustavení nástrojů umožňuje výrobcům implementovat automatizované měření nástrojů do soustružnických a multifunkčních obráběcích aplikací. Tato měření mohou být použita pro počáteční ustavování nástrojů, sledování cyklů jejich výměny, dále pak pro opotřebení či zlomení nástroje a monitorování teplotní dilatace.

Řada inovativních prvků včetně ochranného krytu doteku zajišťuje, že sonda APCS-45 díky své konstrukci obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách obrábění. Narozdíl od APCA-45, která je vybavena pneumatickým pohonem pro vysunutí a zasunutí krytu, se u sondy APCS-45 kryt zasouvá pomocí pružinového mechanismu, a v řídicím systému CNC tedy vyžaduje o jeden výstup méně. Mezi další vlastnosti patří kompaktní tělo z nerezové oceli, integrované odvzdušnění a volitelná vzduchová tryska pro čištění nástrojů.

Chcete-li zjistit, jak může sonda APCS-45 pro ustavení nástrojů pomoci snížit zmetkovitost, zlepšit kvalitu a zvýšit produktivitu, navštivte prezentaci společnosti Renishaw během veletrhu MSV Brno 2019 (7. - 11. října, hala P).

www.renishaw.cz

renishaw-2Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..