Google překladač: English Deutsch

renis1Společnost Renishaw, přední světová firma v oboru strojírenských a vědeckých technologií, zvolila netradiční formu vánočních dárků pro své zákazníky. Využila k tomu spolupráci s nadací Dobrý anděl, která se zaměřuje na pomoc rodinám s dětmi, jež se vlivem dlouhodobé nemoci dostaly do finanční tísně. Společnost Renishaw se rozhodla tento projekt podpořit vlastními prostředky a navíc přidat veškeré finanční prostředky, které každoročně investuje do dárků pro své nejvýznamnější zákazníky.

Ráda by tím přispěla na dobrou věc a současně klienty motivovala k tomu, aby nadaci v budoucnosti sami podpořili.
V období Vánoc řeší většina firem otázku, jak poděkovat za spolupráci svým zákazníkům. Společnost Renishaw zvolila dárek, který potěší hned dvakrát. Jménem každého z klientů věnuje totiž finanční příspěvek nadaci Dobrý anděl. Klienti pak obdrží osobní novoroční přání s představením činnosti nadace a tím budou mít možnost pokračovat sami v dobročinné činnosti. „Společnost Renishaw přináší svým zákazníkům řešení v různých oblastech strojírenství. Záleží nám na tom, aby se naši zákazníci v jakékoli nepříznivé situaci měli na koho obrátit. Proto se i náš vánoční dárek nese v tomto duchu. Shromáždili jsme veškeré finanční prostředky na každoroční vánoční dárky pro své významné klienty, přidali k tomu další a vše věnovali lidem, kteří se momentálně rukou osudu v nepříznivé situaci nacházejí," říká Ing. Josef Sláma, ředitel a jednatel společnosti Renishaw v České republice.
Všechny finanční příspěvky věnované nadaci Dobrý anděl jsou vždy první pracovní den následujícího měsíce odeslány potřebným rodinám. Veškeré provozní náklady nadace jsou hrazeny ze soukromých financí jejích zakladatelů a dalších filantropů. Jednotlivý dárce má tedy jistotu, že peníze, které na podporu posílá, opravdu pomohou tam, kde je to potřeba. „Všem zákazníkům vysvětlíme náš záměr a budeme se snažit také o to, aby v podpoře nadace pokračovali dlouhodobě. Plně tím respektujeme naší obchodní strategii. Spolupracovat s našimi zákazníky kontinuálně a vytvářet projekty, na kterých budeme společně pracovat i do budoucna," dodává Ing. Josef Sláma.

renis2


Conrad

Kalendář akcí

<<  Leden 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021