Google překladač: English Deutsch

Společnost Renishaw jako jedna z předních světových společností v oboru strojírenských a vědeckých technologií ohlašuje personální změny v nejvyšším vedení české pobočky. Obchodním ředitelem společnosti Renishaw byl k 1. říjnu 2019 jmenován Stanislav Kovanda, který ve svých předchozích zaměstnáních působil ve vedoucích pozicích strojírenských firem.

Stanislav Kovanda Renishaw

Ve společnosti YAMAZAKI MAZAK Central Europe řídil jako Senior Sales Manager obchodní tým ve čtyřech zemích a zastával pozici zástupce ředitele pro Slovensko. Obchodní tým pro Českou republiku a Slovensko měl jako Sales Manager na starosti i ve společnosti Newtech Praha.

„Úkolem Stanislava v nové roli bude řídit a dále posilovat náš obchodní tým v České republice a na Slovensku. Jsem přesvědčen, že přitom dokáže uplatnit své odborné znalosti, praktický přístup, zodpovědnost a obrovské pracovní nasazení," uvedl ke jmenování nového obchodního ředitele Josef Sláma, generální ředitel Renishaw Czech. „Stanislav je mezi výrobci, dovozci a uživateli obráběcích strojů známou a respektovanou osobností, ve své dosavadní pracovní kariéře zastupoval ty nejrenomovanější značky. Jeho spojení s Renishaw je proto logickým krokem, který umožní zúročit jeho zkušenosti," dodává Josef Sláma.

Stanislav Kovanda považuje za svůj nejdůležitější úkol dále rozvíjet ve svém týmu pokročilé obchodní dovednosti, které si osvojil během svého profesního života. „V centru pozornosti bude zákazník, jehož potřeby budou v souladu s naší obchodní strategií. Chceme, aby byl náš zákazník spokojený a vždy se rád k Renishaw vracel," shrnuje své primární cíle Stanislav Kovanda.

Stanislav Kovanda vystudoval Fakultu strojní České vysokého učení technického v Praze. Ve volném čase se věnuje rodině a kolu – se svými přáteli pravidelně vyráží na cyklistické jízdy.

www.renishaw.cz

 Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news