Google překladač: English Deutsch

Renishaw, globální společnost zabývající se inženýrskými technologiemi, představí na veletrzích IMTS v USA, AMB v Německu a na MSV v Brně sondu RMP400 pro obráběcí stroje, a to před jejím oficiálním uvedením na trh na veletrhu JIMTOF 2018 v Japonsku. Tato kompaktní tenzometrická sonda je určena pro menší pětiosé obráběcí stroje a poskytuje spolehlivé a přesné řešení dotykového měření pro ustavení dílců, měření prvků a kontrolu výkonnosti stroje.

RMP400-1

Vynikající 3D výkon díky technologii RENGAGE™
RMP400 doplňuje RMP600, OMP400, OMP600 a MP250 jako součást řady sond RENGAGE™ od společnosti Renishaw, která kombinuje prověřenou technologii tenzometrických sond s velmi kompaktní elektronikou. Poskytuje tak nepřekonatelnou 3D přesnost a opakovatelnost měření. Sondy RENGAGE se výborně hodí k měření složitých tvarů a obrysů a jsou ideální pro použití ve tváření, lisování a leteckém průmyslu. Velmi nízká spínací síla pomáhá eliminovat poškození povrchu a tvaru, díky čemuž se sonda ideálně hodí pro kontrolu křehkých obrobků či obrobků po finálních frézovacích operacích.

Rádiový přenos s vynikající spolehlivostí
Sonda RMP400 je vhodná pro instalace, kde není k dispozici přímá viditelnost mezi obrobkovou sondou a komunikačním přijímačem. Využívá rádiový přenos s technologií frekvenčního spektra přepínáním frekvence (FHSS). Díky technologii FHSS nejsou rádiové sondy v pracovním prostředí rušeny jiným zdrojem radiového signálu, jako jsou například dálkové ovladače jeřábů a dalších zařízení. Navíc tato technologie eliminuje případné mrtvé body komunikace sond a sondě RMP400 umožňuje pracovat s působivou spolehlivostí i v prostředích s vysoce hustou rádiovou frekvencí.

Renishaw je jednou z předních světových společností v oboru strojírenských a vědeckých technologií, se zkušenostmi v oblasti měření a zdravotnictví. Společnost dodává výrobky a služby pro širokou škálu aplikací, od výroby proudových motorů a větrných turbín, až po stomatologii a neurochirurgii. Vedoucí postavení má také v oblasti aditivní výroby (zde se zaměřuje na 3D tisk z kovových prášků a technologii vakuového lití). Renishaw je jediným britským výrobcem zařízení pro 3D tisk z kovu. Skupina Renishaw má v současnosti přes 70 poboček ve 35 zemích, s více než 4 500 zaměstnanci. Zhruba 3 000 zaměstnanců pracuje ve Velké Británii, kde je soustředěna většina výzkumu, vývoje a výroby společnosti. Pro více informací navštivte www.renishaw.com

 Kalendář akcí

<<  Květen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  4  5  6  7
  8  91011121314
192021
22232425262728
29    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..