Google překladač: English Deutsch

Inkjet tiskárna JetSet je speciálně navržena pro použití v „THERMOFORMING" balicích strojích. Thermoforming je proces, kdy plastová folie v jednom hladkém návinu na roli je vsunuta pod nahřáté formovací raznice, které z folie vytvoří vaničky. Používá se hlavně u vysoké produkce balení zdravotních materiálů nebo potravin, setů, dílů apod.

lt1

Uzavření jednotlivých vaniček se provádí papírem, jako je zdravotnický papír nebo Tyvek. Na uvedený uzavírací papír je potřeba tisknout požadované údaje a právě k tomu je určena tiskárna JetSet. Zástupcem z mnoha balících strojů jsou Multivac, Tiromat, Dixi, Ulma, Eropack a další.

Nejrychleji se rozvíjející oblast tiskových technologií je HiRes DOD inkjet, která je podporována společnostmi jako jsou XAAR, Seiko, Kyocera, Toshiba a další. Námi použité kompaktní tiskové hlavy jsou od společnosti XAAR. Plynulý chod tiskárny JetSet bez častých zásahů obsluhy zajišťuje centrální inkoustový systém a snadná výměna tiskové náplně v průběhu tisku. Po celou dobu provozu tiskárny je prováděno on-line monitorování nízkého stavu tiskové náplně. Centrální ovládací systém řídí 8 tiskových hlav, každá s velikostí tisku 52 mm, s flexibilním softwarovým řešením, což zajišťuje vysokou spolehlivost a ekonomický provoz. V případě poruchy tiskové hlavy, měníte jen jeden tiskový modul a to jen jednu tiskovou hlavu velikosti 52 mm. Tiskové hlavy XAAR jsou až o 30 % levnější než tiskové hlavy konkurence. Při proplachu aktivujete pouze jen jednu tiskovou hlavu. Filtr inkoustového systému je zcela přístupný a tedy i snadno vyměnitelný. Software je vybaven automatickým upozorněním obsluhy s požadavkem na provedení servisních úkonů.

lt3

Vlastní řídicí elektronika konstruovaná na základě Leonardo technology zkušeností, je tvořena třemi procesory, navzájem komunikujícími a navzájem se podporujícími. Vlastní ovládání tiskárny je prováděno přes dotykový displej s InteliTouch, podobný jako znáte na tabletu. Na jednom místě tak máte kompletní informace o celém tiskovém systému jako je on-line monitoring, aktuální cena tisku, počet výtisků. Tím, že Leonardo technology je výrobcem celé tiskárny, má pod kontrolou veškeré části jak elektronické, inkoustové, softwarové, tak i mechanické, dokáže garantovat jejich kvalitu, z čehož plyne tříletá záruka na elektroniku. Potisk na jeden průběh celé šíře obalového materiálu a to za pohybu, tedy při odvinu, nezastavuje ani nezpomaluje produkci. Centrování jednotlivých potisků se provádí softwarově přes dotykový terminál tiskárny, a odpadá tak veškeré mechanické nastavení tiskových hlav. Jednoduchost je dána také při tvorbě tiskového návrhu a to díky software, ve kterém pracujete s jednou tiskovou plochou bez ohledu na počet tiskových hlav. Snadné je rovněž připojení tiskárny k výrobním ERP, MES a dalším systémům zákazníka. Pro zákazníky vytváříme aplikace na klíč.

www.lt.cz

lt2Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..