Google překladač: English Deutsch

Americký výrobce vysokotlakých a velkoobjemových chladicích systémů pro třískové obrábění, firma ChipBLASTER, nyní nabízí jako opci ke svým agregátům řady V integrovanou chladničku řezné kapaliny. Chladnička může fungovat buď v režimu udržování teploty řezné kapaliny na úrovni teploty okolního vzduchu, nebo v režimu nastavení přesné požadované teploty.

ts 01

Mezi těmito dvěma režimy lze jednoduše přepínat přímo na jednotce ChipBLASTER, stejně jako můžete snadno přepínat mezi nastavováním ve stupních Celsia a Fahrenheita. Na fotografii je
vidět chladnička ChipCHILLER integrovaná do vysokotlakého chladicího agregátu ChipBLASTER JV40. Tato jednotka tedy dokáže dodávat 8‒40 litrů chladicí kapaliny za minutu, přičemž teplotu řezné kapaliny máte plně pod kontrolou. Navíc si pomocí M-funkcí můžete přepínat až mezi čtyřmi přednastavenými tlaky v rozmezí 25‒100 barů. Samozřejmostí jednotek ChipBLASTER je několikanásobná filtrace až do jemnosti 1 µm.

Firma technology-support s.r.o. působí na českém a slovenském trhu především v oblasti služeb
a CAD/CAM dodávek pro uživatele, výrobce a prodejce CNC obráběcích strojů od roku 2003. Během této doby firma získala řadu stálých a spokojených zákazníků. Věříme, že za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale být především partnerem, nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají.
Vedle CAD/CAM řešení GibbsCAM a CimatronE je součástí našeho portfolia i CAD řešení ZW3D, vysokotlaké a velkoobjemové chlazení ChipBLASTER a také řešení pro zasíťování CNC strojů, správu výrobní dokumentace a monitoring výroby CIMCO. Samostatnou aktivitou je nabídka školení
a rekvalifikačních kurzů pro obsluhy a programátory CNC obráběcích strojů a CAD konstruktéry.

www.t-support.cz

ts 02Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..