Google překladač: English Deutsch

Na začátku září 2019 uvolnila společnost 3D Systems beta verzi CAD/CAM řešení Cimatron 15, který bude pro uživatele k dispozici během příštího roku. Nová verze Cimatronu, integrovaného CAD/CAM řešení určeného především pro konstrukci a obrábění v oblasti výroby vstřikovacích forem a postupových lisovacích nástrojů, je vybavena více než stovkou nových či vylepšených funkcí, ale také rozšířením Cimatronu o technologii soustružení.

TZ MSV2019 Cimatron obr1


Stávající moduly Cimatronu určené pro frézování jsou obohaceny například o vylepšené algoritmy výpočtu drah u procedur obrábění hrubováním či obrábění na čisto, což vede k rychlejšímu reálnému frézování. Jsou k dispozici nové možnosti nastavení tvaru obráběcího nástroje složeného až ze tří rádiusů či vysoce kvalitní dráha nástroje vypočítaná s rovnoměrným 3D krokem přes složité části dílu. Z novinek týkajících se konstrukce určitě stojí za zmínku funkce pro návrh konformního chlazení, nástroj na automatickou volbu dělící roviny u modelů určených pro vstřikování plastů nebo funkce na úpravu tvaru formy pro kompenzaci deformace modelu. To je však jen zlomek změn, které v další verzi Cimatronu najdete.
Vedle vylepšení stávajícího řešení přichází Cimatron také s významným koncepčním rozšířením. Od verze 15 Cimatron zařadil do svého portfolia i podporu přípravy NC programů pro soustruhy a soustružnická centra. Přestává být tedy CAM řešením určeným výhradně pro frézování. Tuto změnu uvítají jistě jak někteří stávající uživatelé, tak i potenciální noví zákazníci. Dokáže nyní pokrýt nejen kompletní konstrukci se specializovanými nadstavbami pro tvorbu elektrod, vstřikovacích forem či postupových lisovacích nástrojů, ale ve stejném prostředí i výrobu na CNC obráběcích strojích jak pomocí frézování od 2,5 do 5os plynule, tak i v oblasti soustružení.

Společnost technology-support s.r.o. působí na českém a slovenském trhu především v oblasti služeb a CAD/CAM dodávek pro uživatele, výrobce a prodejce CNC obráběcích strojů od roku 2003. Během této doby firma získala řadu stálých a spokojených zákazníků. Věříme, že za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale být především partnerem, nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají. Vedle CAD/CAM řešení GibbsCAM a Cimatron je součástí našeho portfolia i CAD řešení ZW3D a také řešení pro zasíťování CNC strojů, správu NC programů a výrobní dokumentace a monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů CIMCO. Naše společnost nabízí rovněž i vysokotlaké a velkoobjemové chlazení a filtraci ChipBLASTER pro obráběcí stroje. Od 1. 1. 2019 je ChipBLASTER novým členem skupiny švýcarské společnosti LNS, významného výrobce příslušenství pro obráběcí stroje, se současnou nabídkou podavačů tyčí, dopravníků třísek, odsávání a filtrace a také systémů vodního hospodářství. Všechny tyto produkty jsou na českém a slovenském trhu zastupovány společností technology-support s.r.o. Samostatnou aktivitou je nabídka školení a rekvalifikačních kurzů pro obsluhy a programátory CNC obráběcích strojů a CAD konstruktéry.

www.t-support.cz

TZ MSV2019 Cimatron obr2Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..