Google překladač: English Deutsch


Kamera jede. Laser pálí. Akce! Náhodně rozházené produkty na dopravníku či neuspořádaně poskládané výrobky, které je třeba značit? I s tímto složitým úkolem si umí laser Solaris od Leonarda precizně poradit pomocí kamerového navádění laserového paprsku na produkt. Značení je vždy perfektní a na správném místě! To je Průmysl 4.0 v akci, kdy komunikují systémy mezi sebou bez zásahu operátora a hranici, kdy necháte vše autonomně ovládat, si volíte vy.

leonardo obr1

První pohled rozhoduje. Když k laseru Solaris připojíme kameru, tak je velmi jednoduché sledovat polohu produktu, a i jeho natočení.
Argumenty není potřeba předkládat, kamera má údaje o poloze a úhlu natočení, a tyto parametry zašle do laseru, který automaticky natočí nápis a posune do polohy definované zaslanými souřadnicemi z kamery. Laser se přesně trefí do produktu i s jeho natočením. Chyba není možná, minout produkt nelze, protože kamera s laserem je propojená jen jedním ethernetovým kabelem bez jakéhokoli mezičlánku. Dietní připojení bez další elektronické kontaminace. Elegantní, snadné, jednoduché, eliminující chyby.
K laseru Solaris je možné připojit jakoukoliv kameru komunikující na UDP protokolu. Software těchto kamer je uzpůsoben jak pro statický režim, tak pro značení za pohybu, kdy se produkt pohybuje na dopravníku nebo v manipulátoru. Rychlost pohybu je snímána enkodérem a laserový paprsek díky kameře sleduje přesně pohybující se produkt a značí na něj. Není potřeba ukládání a polohování produktu, vše běží automaticky za pohybu.
Kamera může také pouze provádět korekci umístění produktu pod laserem, tedy jen několik desetin mm nebo polohovat rozdíly v několika centimetrech.
Je zde velmi výkonný nástroj pro kompletní automatizaci značení, takový dotyk industriálního řízení proměněný na estetický zážitek v Průmyslu 4. Inovátorský styl musíte mít v sobě, abyste toto ocenili.

Benefity:
• Automatické navádění na produkt pomocí kamery
• Značení za pohybu
• Snadné propojení kamera-laser jen jedním kabelem
• Malé integrační rozměry
• Modulární variabilita (volba optiky, řídící jednotky, skenovací hlavy, kamery)
• Jednoduchá obsluha s plně automatickým chodem

Zaujalo Vás dané řešení? Kontaktujte nás, vytvoříme Vám řešení na míru.

Přijďte se přesvědčit o kvalitách mých lejzráků na vlastní oči. Naleznete nás na MSV 2018 v Brně v hale E, stáncích 7 a 18.


leonardo LT logo-1Leonardo technology s.r.o.
Ulička 37, 691 43 Hlohovec
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.LT.cz


leonardo obr2
Externí kamera umístěná na boku optiky laseru, detekuje přesnou polohu produktu na dopravníkuKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..