Google překladač: English Deutsch

Vysoký stupeň automatizace má za následek zvýšenou produkci výroby. Bohužel značicí systémy nedokáží s touto rychlostí držet krok a celý proces zpomalují. Proto Leonardo technology přišel s tiskárnou Leibinger JET3up RAPID. Je to jediná průmyslová inkjet vysokorychlostní tiskárna na světovém trhu pracující na hranici fyzikálních možností. Rychlost značení je až 1 000 m/min. (60 km/h). To je jako byste jeli v obci autem a tiskli na obrubník souvislý text.

leonardo JET3up rapid 2

Extrémní značení rychlostí 1 000 m/min
Tato extrémní rychlost je důležitá především při značení kabelů, hadiček, trubek apod. Tisk je jasně čitelný na různých površích materiálů.
JET3up RAPID dokáže zvýšit efektivitu produkce až o 40 % oproti rychlostním inkjet tiskárnám dostupných na světovém trhu, a zvýšit tak zisky výrobním společnostem, a o to přeci jde.

leonardo JET3up rapid 1Jak JET3up RAPID generuje peníze
Relativně malé zvýšení rychlosti produkuje velké zisky zvláště pro výrobce kabelů. Obvykle je potisk kabelu kritickým a zpomalujícím prvkem na extruderové lince. Představme si zvýšení rychlosti extruderu na základě zvýšení rychlosti potisku. Pokud jede linka na výrobu kabelů 500 m/min a s inkjetem Leibinger JET3up RAPID zvýšíme rychlost produkce na 1 000 m/min, je nárůst produkce dvojnásobný. Za stejnou 8 hodinovou směnu vyrobíme dvojnásobek kabelů, tedy dvojnásobný zisk, respektive je možné snížit cenu kabelů, protože čas na jeho výrobu je poloviční. Máme tady mocný nástroj pro generování zisku v podobě inkjetu Leibinger JET3up RAPID. Jedná se o přijatelnou investici, která se vrátí v mnohem kratší době než při použití běžných inkjetů.

Proč je tisk s JET3up RAPID na hranici fyzikálních možností
Tisk s JET3up RAPID je na hranici fyzikálních možností, jak hydraulických, hydrostatických, elektronických, elektrostatických, tak i vzdušně turbulentních.
Jednoduše řečeno nabíjecí matrice pro kapičku inkoustu neobsahuje jen napětí odpovídající pozici kapičky, ale je tam i velké testování a empirické doladění nabíjecího napětí, za pomoci vysokorychlostní kamery, snímající průlet kapičky vzduchem. Kompenzuje se vznikající turbulence od kapičky před a následně se dolaďuje pozice kapičky za ní letící.
Je to jako když jede cyklista z kopce za druhým cyklistou tak, že jej dojíždí, až jej díky sníženému odporu vzduchu předletí. Proto se kompenzuje let kapiček správným načasováním a nabíjením.
JET3up RAPID pracuje na limitu ne technických možností, ale fyzikálních vlastností, omezujících maximální rychlost tisku, proto je tak výjimečná a světově jedinečná.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Tiskárna bude značit na veletrhu AMPER 2017 na stánku Leonardo technology – č. 7.12 v hale V.

Zaujalo vás dané řešení? Kontaktujte nás, vytvoříme vám řešení na míru.

leonardo LT logo1leonardo qr-lt-cz1Leonardo technology s.r.o.
Ulička 37, 691 43 Hlohovec
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.LT.cz

leonardo JET3up rapid vysok

leonardo JET3up rapid 3Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..