Google překladač: English Deutsch

• Bezdrátové hraní • Herní sluchátka • Náhlavní provedení • Široké rozhraní připojení
• Na jedno nabití až 45 hodin poslechu
Jednoznačné nápisy na obalu příjemně vypadajicího balení jasně říkají, že krabice ukrývá svéráznou novinku z dílny Philips. Sluchátka s ostrými rysy a atraktivním designem jsou nejenom pohledově příjemná, ale navíc i excelentně „sedí" na hlavě. Na první pocit trošku těžší sluchátka jsou díky měkkému oblouku, který se plně přizpůsobí hlavě, zcela kompaktní a hráč gamesky či posluchač muziky se může plně věnovat zvuku.

Philips 1a

Co balení ukrývá?
Herní sluchátka série 5000 s označením TAG5106 mají můj obdiv. 50mm reproduktory zabudované v příjemném plastu, který je odolný proti stopám od prstů jsou polstrovány velmi příjemnou umělou kůží v kombinaci s paměťovou pěnou. Velikostně jsou sluchátka vhodná pro rozmanitou velikost hlavy, které se plně přizpůsobí. V balení najdete také odnimatelý směrový mikrofon, wirewless dongl, 3,5mm připojovací kabel pro větší kompatibilitu a USB-C kablík k nabíjení sluchátek.

Poslech je excelentní a ovládání příjemné
Na ovládání sluchátek si většina hráčů velmi rychle zvykne, veškerou obsluhu obstaráte pomocí tlačítek přímo na sluchátkách. Na levém náušníku najdete ovládání hlasitosti a tlačítko pro vypnutí mikrofonu, stejně jako USB-C konektor pro nabíjení a 3,5mm vstup pro připojení sluchátek kabelem. Vlevo zepředu je umístěn konektor pro připojení mikrofonu. Na pravém náušníku jsou tlačítka pro ovládání DTS, LED osvětlení, tlačítko pro zapnutí /vypnutí a přepínací tlačítko pro Bluetooth či 2,4 GHz připojení. Sluchátka jsou dodávána s již zmíněným odnímatelným jednosměrným mikrofonem jenž má funkci potlačení okolního zvuku. 50mm reproduktory s neodymovými magnety a uzavřenou konstrukcí poskytují široký frekvenční rozsah, bohatý a přesný zvuk pro hraní her.
Philips 2a

Mimořádně dlouhá výdrž baterie
Sluchátka v této třídě překvapí mořádně dlouhou výdrží baterie – s vypnutým LED osvětlením zhruba 45 hodin – testováno a ověřeno při poslechu hudby.

Sluchátka DTS: s technologií X 2.0 nabízí prostorový zvuk 7.1
Technologie DTS Headphone:X 2 poskytuje také zážitek z prostoru prostřednictvím virtuálního 7.1 kanálového prostorového zvuku. Nastavování v aplikaci Philips Precision Center je však poněkud nepřehledné, protože nezávisle na sobě nastavujete surround a rozšíření stereo prostoru, přičemž v obou případech vybíráte z přednastavených možností. Avšak výrazným kladem je například při poslechu hudby lepší rozlišitelnost polohu jednotlivých nástrojů, nicméně možnosti této technologie se také naplno projeví i při hrách, kdy dokážete rozlišit blízké a vzdálené objekty. Sluchátka umožní poměrně přesně lokalizovat i poměrně tiché zvuky, například chůzi, když se k vám ve hře někdo plíží.

Cenovka sluchátek je zhruba 2 500 Kč.Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news