Google překladač: English Deutsch

MMD, specialista na displeje a licenční prodejce monitorů značky Philips, oznamuje uvedení prvního monitoru na světě určeného pro herní konzole řady Xbox. Nový monitor Philips Momentum je postaven od základu tak, aby poskytoval maximální zážitek pro fanoušky hraní na Xbox. Díky zahrnutí nové specifikace HDMI 2.1 je nyní možné dostat maximum z herní konzole nové generace (rozlišení 4K a rychlejší obnovovací frekvence 120 Hz) a zajistit tak ultra jasný a ultra plynulý herní výkon. Vezmeme-li to z jiného úhlu pohledu, tak ve spolupráci s Xbox vzniklo řešení, které poskytuje optimalizovaný ověřený výkon řady Xbox od samotného okamžiku připojení a umožní bezkonkurenční ponoření se do her. Monitor Philips Momentum, určený speciálně pro herní konzole Xbox, bude nyní k dispozici s úhlopříčkou 55" (139,7 cm).

Nová hranice konzolového hraní
Oproti televizorům mají herní monitory Philips Momentum nízkou latenci a nízké zpoždění a jsou účelově navrženy tak, aby poskytovaly mnohem plynulejší a realističtější herní zážitek. Nízké vstupní zpoždění (tzv. input lag) je velkou výhodou při hraní videoher citlivých na záškuby, což umožňuje rychlejší reakce na dění na obrazovce. Vlajková loď Philips Momentum (559M1RYV) s úhlopříčkou 55" disponuje speciálně navrženým soundbarem z dílny Bowers & Wilkins, britské společnosti vyrábějící reproduktory celosvětově proslulé svým inovativním designem a zvukovou technikou. Tento soundbar ještě více umocňuje zážitek z hraní.
Philips 2

Určeno pro Xbox
Nový monitor Philips Momentum, ve spojení s Xbox, přináší ověřený výkon s ultra čistým rozlišením 4K při obnovovací frekvenci minimálně 120 Hz, podporou HDR s DisplayHDR 1000, variabilní obnovovací frekvencí pro plynulé hraní a vždy nízkou latencí. Designerský tým spolupracoval na vytvoření Xbox Game módu, který vytváří vzrušující režim se speciálně vyladěnou kvalitou obrazu pro Xbox. Na návrhu a testování monitoru intenzivně spolupracoval tým inženýrů ze společností Microsoft a TPV, aby zajistil dokonalou kompatibilitu a zároveň naplnil vysoká očekávání fanoušků Xbox. „Fanouškům Xbox se snažíme přinést vždy něco navíc, aby si maximálně užili své oblíbené hry. Dnes s potěšením oznamujeme naše partnerství se společností Philips, abychom dodali první monitory speciálně určené pro Xbox. Fanouškům to přinese jedinečný displej s technologií a funkcemi, které poskytují maximální zážitek z hraní na konzole Xbox série X | S," řekl Matt Kesselring, ředitel hardwarových partnerství pro Xbox. „Philips Momentum je průlomem v oblasti konzolového hraní. Díky našim konzolovým herním monitorům bude nový Xbox a jeho funkce zářit ve všech zajímavých herních relacích ještě více," dodal Stefan Sommer, Director of Marketing & Business Management pro Europu v MMD.
Nový herní monitor Philips Momentum, navržený pro Xbox, bude dostupný takto:

Philips 559M1RYV navržený pro konzole Xbox
- 55", 4K, až 144 Hz, integrovaný soundbar Bowers & Wilkins, certifiakce VESA DisplayHDR 1000
Dostupný: srpen 2021
Doporučená koncová cena: 36 149 Kč (1399 Eur)

Jedná se pouze o první model v této nové produktové řadě, určené pro hraní na Xbox, další modely budou postupně oznámeny v následujících měsících. Do té doby přinese nový Philips Momentum 559M1RYV, díky HDMI 2.1, úžasný herní zážitek s rozlišením 4K a obnovovací frekvencí 120 Hz, na všech konzolách nové generace.

Více informací o monitorech Philips ZDE

Philips 1



Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news