Google překladač: English Deutsch

Společnost Royal Philips (AEX: PHI, NYSE: PHG) („Philips") představuje nové, vylepšené montážní lampy LED a pracovní lampy LED určené pro pracovníky na místech, kde je důležitá přesná vizuální kontrola a kde je nutné zachovat bezpečnost a pohodlí. Nové montážní a pracovní lampy LED jsou vyrobeny výhradně z kvalitních materiálů podle nejvyšších standardů kvality originálního vybavení. Vydávají přirozené, ale velmi výkonné světlo s teplotou od 6 000 K do 6 500 K, což je to nejlepší spektrum pro pohodlnou a soustředěnou práci.

phil2

Montážní lampy LED značky Philips jsou ideální pro rychlé kontroly. Svítilny LED Penlight Professional a LED Penlight Premium nabízejí výkonné světlo v pohodlné formě. Tyto lampy se snadno vejdou do kapsy a jejich výkonné zdroje LED vydávají 120 lumenů přirozeného, bílého světla o teplotě 6 000 K, zajišťujícího optimální viditelnost. Oba druhy lamp jsou vybaveny ukazovátkem LED: ukazovátko lampy LED Penlight Professional nabízí světlený tok 20 lumenů, u lampy LED Penlight Premium je to 90 lumenů. Obě lampy jsou dokonale vhodné pro rychlé kontroly libovolných oblastí.

Phil1Řada pracovních lamp LED Philips je určena speciálně pro údržbu a delší kontroly. Tyto výkonné nástroje jsou k dispozici v nabíjecí verzi (RCH) nebo ve verzi s kabelem (CBL). Osvětlovací nástroj RCH20 cordless professional nabízí osvětlení široké oblasti v úhlu 70º. Jeden pásek LED s teplotou 6 000 K vydává světelný tok 200 lumenů. Nástroj RCH30 má 8 výkonných LED LUXEON® s hodnotami 220 lumenů a 6 500 K, detektor úniku ultrafialového záření a silný magnet pro upevnění lampy a uvolnění rukou. Jde o všestrannou součást každé soupravy nástrojů pro profesionální pracovníky. Ještě více světla v tenké formě nabídne nově vyvinutá lampa Philips CBL20 s 12 výkonnými diodami LED vydávajícími tok 300 lumenů při teplotě 6 000 K. Má také sklápěcí háček pro snazší manipulaci. Lampa CBL30 je velmi tenká a má ukazovátko LED. Maximální světelný tok je 330 lumenů při teplotě 6 500 K. Její ochranné hliníkové pouzdro je odolné a trvanlivé. Nabízí také výkonné ukazovátko se světelným tokem 90 lumenů pro přesné osvětlení a kontrolu a sklápěcí háček a magnet pro pohodlné umístění.

Vícesměrový osvětlovací systém MDLS je univerzální řešení montážní lampy pro profesionály. Skládá se ze tří nezávislých modulů LED, které můžete umístit kamkoli. Mají šikovnou hlavu, kterou lze otáčet o 300°, a 120° směrový objektiv. Každý modul systému MDLS chrání odolný kryt. Moduly pracují ve dvou režimech: 120 či 200 lumenů přirozeného bílého světla (6 000 K) z výkonných diod LED LUXEON® Rebel. Systém MDLS je určen pro déletrvající kontroly či opravy, u kterých je nutná optimální viditelnost a osvětlení bez pomoci rukou. Při zapojení všech tří modulů dosáhnete prostředí bez jediného stínu, což zajišťuje optimální bezpečnost a účinnost. Se systémem MDLS je dodáváno univerzální pouzdro pro ukládání, přepravu i dobíjení modulů.

Montážní lampy LED a pracovní lampy LED Philips nabízejí profesionálům tu nejlepší kvalitu a výkon ve své třídě. Výrobky Philips poskytují pracovníkům více světla, ti pak lépe vidí a mohou lépe pracovat. Společnost Philips tak znovu prokazuje, že vyrábí nejpokročilejší řešení osvětlení na trhu.

www.philips.com/newscenterKalendář akcí

<<  Leden 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..