Google překladač: English Deutsch

Široká nabídka monitorů pro domácí kancelář a pro hráče všech úrovní a nezbytnosti. Jednou z hlavních výhod akcí Black Friday je možnost obrovských úspor, zejména u zboží, které se zlevňuje jen zřídka, jako je elektronika. Akce Black Friday jsou skvělým způsobem, jak překonat sváteční shon: nakupující mohou využít nabídky a slevy k nákupu dárků s dostatečným předstihem před Vánocemi. A protože akce na Černý pátek jsou ideálním způsobem, jak nakoupit dárky pro své blízké (alespoň podle téměř 40 % respondentů), Philips Monitors rád nabídne akce pro všechny chutě a potřeby, abyste si užili ještě větší potěšení z hraní her nebo našli špičkové řešení pro práci či produktivitu.

Philips 1200x947

Plný herní potenciál pro každého
V herní sféře máme všichni společný cíl: zlepšovat své dovednosti, zvyšovat herní úroveň a vychutnávat si každý okamžik virtuálních světů, které prozkoumáváme. Kvalitní monitor může pomoci zlepšit herní výkon díky nízkému vstupnímu zpoždění a vysoké obnovovací frekvenci, což zkrátí dobu, kterou hra potřebuje k odezvě, a umožní tak rychlejší reakce a lepší přesnost. Neměli bychom však podceňovat ani vizuální zážitek: monitor s vyšší obnovovací frekvencí a rozlišením může poskytnout živější grafiku a plynulejší hraní, odhalit skryté detaily a oživit každý snímek.
Philips 2 Large 1920x592Generic noCT

Monitor Evnia 27M1C5200W je speciálně navržen pro hraní her s vysokou intenzitou. Tento 27" monitor je vybaven technologií Adaptive-Sync, rychlou obnovovací frekvencí 240 Hz, nízkým vstupním zpožděním a 0,5 MPRT pro hraní bez trhání, což je ideální pro hraní těch nejintenzivnějších, nejpoutavějších a nejexponovanějších her. Každá křivka, každý úhel; váš herní svět ožije a přiblíží vás k epicentru dění. Jeho vysoký kontrast a technologie SmartImage HDR přinášejí dechberoucí obraz a ještě větší pohlcení.

Pro středně pokročilé a zkušené hráče je tu model Evnia 27M1N5500ZA s 27" panelem Nano IPS s úžasnou 98% úrovní DCI-P3, který poskytuje detailní obraz s hlubokým a mimořádně vysokým kontrastem. Plynulé hraní zajišťuje obnovovací frekvence 165 Hz a rychlá doba odezvy až 1 ms GtG pro mimořádně plynulý, brilantní a pohlcující obraz. Kompatibilita s technologiemi G-Sync a AMD FreeSync Premium a nízké vstupní zpoždění společně odstraňují trhání a zasekávání obrazovky a zajišťují, že každý okamžik je křišťálově čistý.

Monitor Philips 27M1N5500ZA je také vybaven vestavěnými stereofonními reproduktory pro multimédia a četnými možnostmi připojení včetně rozbočovače USB, který podporuje hráče počítačových her při hraní, interakci a živém vysílání, stejně jako při práci a studiu. Evnia 24M1N3200ZS je ideálním řešením pro všechny nováčky, kteří hledají rychlý monitor s bohatou výbavou, jenž je posune na vyšší úroveň hraní. Tento 24" FHD IPS monitor zajišťuje plynulé hraní bez trhání a zadrhávání při špičkovém výkonu díky technologii AMD FreeSync™ Premium. Mimořádně plynulé hraní a ostrý obraz zajišťuje také obnovovací frekvence 165 Hz a rychlá doba odezvy 1 ms MPRT, zatímco prakticky bezrámečkový displej s technologií Ultra Wide-Color zajišťuje skutečně pohlcující vizuální zážitek.

Povinná výbava pro domácí kancelář: Monitory pro svět možností
Najít správný monitor do domácnosti není snadné: měl by být kompletním a víceúčelovým řešením, které dokáže uspokojit více různých potřeb. Proto musí obsahovat funkce pro pohodlnou práci z domova a zároveň být branou k zábavě, která dokáže držet krok s nejnovějšími multimédii a hrami.

Řada monitorů Philips V7 zahrnuje ideální všestranné monitory s úžasným obrazem, uživatelsky přívětivým designem a péčí o oči v jednom elegantním a kompaktním balení. Philips 243V7QDSB a 273V7QDSB jsou dva modely IPS s rozlišením FHD (23,8"/60,5 cm, respektive 27"/68,6 cm), které nabízejí jasný a detailní obraz díky technologiím SmartContrast a SmartImage a zároveň chrání zrak uživatelů díky technologiím Flicker-free, LowBlue Mode a Easy Read.

Další informace o modelech monitorů Philips
Další informace o modelech Philips Evnia
Informace k akčním nabídkám Black FridayKalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news