Google překladač: English Deutsch

Hypertherm, výrobce plazmových a laserových řezacích systémů a systémů pro řezání vodním paprskem, dnes oznámila dostupnost nových, prodloužených spotřebních dílů pro své plazmové systémy Powermax30, Powermax30 XP a Powermax45. Patentované spotřební díly HyAccess™ jsou o 76,2 mm delší než standardní spotřební díly, což zlepšuje viditelnost a přístupnost při řezání a drážkování v hůře přístupných oblastech a uzavřených prostorách.

hypertherm CNS HyAccess


Zlepšená viditelnost a přístup díky spotřebním dílům HyAccess předchází nutnosti provádění určitých sekundárních operací či vícenásobného postupného řezání. Pracovníci v kovoprůmyslu, kteří se zaměřují na opravy zařízení a vozidel, stavební práce a práce vyžadující úhlové řezání nebo drážkování nyní mají k dispozici nový nástroj, který jim usnadní těžkou práci.
Spotřební díly HyAccess jsou k dispozici u všech autorizovaných prodejců společnosti Hypertherm. Spotřební díly se nabízejí jednotlivě nebo jako součást sady All-in-one, která obsahuje dvě elektrody, dvě trysky (jednu pro řezání a jednu pro drážkování), krytku hořáku a vířivý kroužek.
„Představení nových patentovaných spotřebních dílů HyAccess podtrhuje neutuchající úsilí společnosti Hypertherm při vývoji produktů pro hořáky a spotřebních dílů, které našim zákazníkům pomáhají zvládat celou řadu řezacích operací," řekla Brenda Mahoney, manažerka marketingu produktů týmu pro hořáky a spotřební díly společnosti Hypertherm. „Podobně jako všechny spotřební díly Hypertherm, i tyto produkty se vyrábějí s naprostou přesností a za dodržení našich přísných požadavků na tolerance, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a stabilní výkon."
Společnost Hypertherm navrhuje a vyrábí pokročilé produkty pro řezací operace, které jsou určeny pro použití v nejrůznějších průmyslových odvětvích, jako je například stavba lodí, těžký průmysl a výroba ocelových konstrukcí. Její produktová řada zahrnuje plazmové a vláknové laserové systémy a systémy pro řezání vodním paprskem, dále řízení pohybu a výšky pomocí CNC a software pro automatické seskupování tvarů CAM. Systémy Hypertherm si získaly důvěru zákazníků díky výkonnosti a spolehlivosti, která přináší stovkám tisíc podniků zvýšenou produktivitu a ziskovost. Pověst společnosti v oblasti inovací řezání kovů sahá více než 45 let do minulosti, do roku 1968, kdy společnost Hypertherm vynalezla systém plazmového řezání se vstřikováním vody. Společnost vlastněná partnery má více než 1 300 partnerů a provozy a partnerská zastoupení po celém světě.

www.hypertherm.com