Google překladač: English Deutsch

Oddělení značky Centricut® spadající pod Hypertherm dnes oznámilo uvedení nových spotřebních dílů pro hořáky PerCut 210M a 450M, které jsou na všech nových a modernizovaných systémech Kjellberg® HiFocus®.
Spotřební díly Centricut mají srovnatelnou výkonnost jako spotřební díly Kjellberg a v některých oblastech je dokonce převyšují. A jejich cena je podstatně nižší, díky čemuž umožňují snížit náklady koncového uživatele na řezání. Při řezání s kapacitou 280 A spotřební díly Centricut poskytují lepší kvalitu řezání po celou dobu životnosti spotřebních dílů, za což vděčí patentované technologii elektrod SilverLine® a trysek CoolFlow™.

AS CTKjellburg450m Hyp4810

Technologie SilverLine využívá hybridních svarových spojů vytvářených pomocí mědi, resp. stříbra, které poskytují výkonnost srovnatelnou s elektrodami s pevným stříbrným hrotem, avšak za zlomek jejich ceny. Pokročilé vlastnosti chlazení snižují pracovní teplotu elektrody. Díky tomu se maximalizuje hloubka hafniových prohlubní a zpomaluje se rychlost opotřebení a prodlužuje se tak životnost elektrody. Technologie CoolFlow se vyznačuje vylepšeným chlazením, které přispívá k dlouhodobějšímu zachování velikosti a tvaru ústí trysky. Spotřební díly Centricut určené pro systémy Kjellberg PerCut 210M a 450M nevyžadují žádné změny v nastavení systému a díky své konstrukci je lze používat na všech verzích těchto nových hořáků Kjellberg.
„Tyto nové spotřební díly snižují celkové provozní náklady, a to nejen díky nižší pořizovací ceně, ale i díky vyšší výkonnosti zlepšující celkovou produktivitu plazmového řezacího systému," vysvětluje Martin Geheran, manažer produktového marketingu značky Centricut spadající pod Hypertherm.
Spotřební díly Centricut, stejně jako všechny spotřební díly Hypertherm, jsou navrhovány s kritickými funkčními tolerancemi a vyrábějí je zkušení obráběči, aby byla vždy zajištěna nejlepší kvalita produktů. Pokud byste měli zájem bezplatně vyzkoušet některé z produktů značky Centricut nebo se dozvědět více technických informací o možnostech zlepšení procesu řezání, obraťte se na pracovníky Hypertherm na tel. čísle 0031 165 596939 nebo na autorizovaného distributora Hypertherm.
Společnost Centricut, spadající pod Hypertherm, navrhuje a vyrábí moderní spotřební díly pro řezání plazmou a laserem. Její sortiment produktů zahrnuje spotřební díly přinášející vyšší hodnotu lidem, kteří vlastní téměř jakýkoli jiný řezací systém než Hypertherm, včetně systémů ESAB, Kjellberg a Trumpf. Všechny produkty se značkou Centricut jsou konstruovány a vyráběny podle náročných standardů a s využitím nejmodernějšího technologického vývoje, což na jedné straně znamená snížení provozních nákladů a na druhé zvýšení rychlosti a kvality řezání. Na produkty Centricut se vztahuje bezplatná technická podpora a jsou odesílány ještě týž den.
www.hypertherm.com