Google překladač: English Deutsch

Společnost Hypertherm, výrobce moderních řezacích systémů, oznámila, že její evropský obchodní tým doplní Witold Szpakowski.
Pan Szpakowski přišel do společnosti Hypertherm 1. února a zastává pozici vedoucího prodeje spotřebních dílů pro oblast Střední a Východní Evropy a Ruska. Jeho hlavním úkolem bude rozšířit naši síť partnerů v rámci prodejního kanálu, pokud jde o produktovou řadu spotřebních dílů Hypertherm a podporovat naše partnery a vyřizovat všechny dotazy a požadavky týkající se našich hořáků a spotřebních dílů, technologií a možností modernizace.

Witold Szpakowski


Než přišel do společnosti Hypertherm, Witold pracoval pro společnost Donaldson B. V., která je předním dodavatelem filtračních systémů a náhradních dílů. Zastával zde pozici, ve které měl na starost země jako Rusko, Českou republiku, Slovensko, Litvu, Lotyšsko a Polsko, což je stejný region, za jaký bude odpovídat ve společnosti Hypertherm.
„Příchod pana Witolda Szpakowského do našeho evropského týmu spolu s jeho pracovními zkušenostmi v tomto důležitém regionu umožní společnosti Hypertherm rozšířit přítomnost a podporu našim partnerům v rámci prodejního kanálu," uvedl Theo Cornielje, ředitel společnosti Hypertherm pro Evropu. „Trh spotřebních dílů je pro nás nesmírně důležitý a je nezbytné, abychom nabídli regionální podporu, která našim partnerům v rámci prodejního kanálu zajistí dostupnost nejnovějších technologií, možností modernizace a výhod, díky kterým koncoví uživatelé získají maximum ze svých plazmových řezacích systémů."
Pan Szpakowski vystudoval politické vědy na univerzitě v Gdaňsku. Vedle rodné polštiny plynně ovládá i ruštinu a angličtinu. Witold bude pracovat z kanceláře v polském Gdaňsku.Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news