Google překladač: English Deutsch

Společnost Hypertherm, výrobce špičkových plazmových a laserových řezacích systémů a systémů pro řezání vodním paprskem rozšiřuje svou nejvyšší řadu průmyslových plazmových hořáků Powermax o hořáky Duramax Hyamp. Nové nabídky obsahují „dlouhé" hořáky pro řezání s dlouhým dosahem a množství robotických hořáků. Dlouhé hořáky, zkonstruované pro ruční řezání, se dodávají v různých délkách – 0,6 metru a 1,2 metru – a ve dvou různých úhlech řezací hlavy – 45 a 90 stupňů.

hypertherm obr1

Hořáky jsou ideální pro práce se šrotem, řezání nad hlavou a další aplikace, umožňují obsluze dokončit práci mnohem rychleji a ergonomičtěji, aniž by se musela ohýbat nebo vylézat na žebříky. Robotické hořáky Duramax Hyamp, které umožňují robotické řezání s nízkými náklady, se dodávají se třemi různými úhly hlav – 45, 90 a 180 stupňů.

Všechny hořáky Duramax Hyamp pro speciální aplikace jsou vyrobeny z vysoce pevných, žáruvzdorných materiálů, aby vydržely v nejdrsnějším průmyslovém prostředí. Hořáky jsou kompatibilní se systémem Powermax125 a také s plazmovými řezacími a drážkovacími systémy Powermax105, Powermax85 a Powermax65 a s důležitou patentovanou technologií FastConnect™ společnosti Hypertherm, což umožňuje snazší přechod mezi hořáky.
„Přístup, který tvrdí, že jeden výrobek je vhodný pro všechny aplikace, se může stát obtížným pro lidi, kteří chtějí řezat kov efektivnějším způsobem, a proto Hypertherm nabízí více typů hořáků než kterákoli jiná společnost," řekl Erik Brine, produktový manažer systému Powermax společnosti Hypertherm. „Celkem jedenáct různých typů hořáků včetně prvního průmyslového hořáku pro rovné řezání a našeho nového dlouhého hořáku usnadňuje výběr hořáku, což dává smysl pro každou jednotlivou aplikaci."
Společnost Hypertherm navrhuje a vyrábí pokročilé produkty pro řezací operace, které jsou určeny pro použití v nejrůznějších průmyslových odvětvích, jako je například stavba lodí, výroba a oprava automobilů. Její produktová řada obsahuje plazmové a laserové systémy a systémy pro řezání vodním paprskem, dále řízení pohybu a výšky pomocí CNC, software pro automatická seskupování tvarů CAM a spotřební díly. Systémy Hypertherm si získaly důvěru zákazníků díky výkonnosti a spolehlivosti, která přináší stovkám tisíc podniků zvýšenou produktivitu a ziskovost. Pověst společnosti v oblasti inovací řezání kovů sahá více než 50 let zpět do minulosti, do roku 1968, kdy společnost Hypertherm vynalezla plazmové řezání se vstřikováním vody.

www.hypertherm.com

hypertherm obr1a

 Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news