Google překladač: English Deutsch

Společnost Hypertherm, výrobce pokročilých plazmových a laserových řezacích systémů a systémů pro řezání vodním paprskem, s potěšením oznamuje svoji účast na nadcházejícím veletrhu EuroBLECH 2014 (21.–25. října) v německém Hannoveru, kde představí nejmodernější technologie řezání, a především nový speciální aplikační hořák pro systémy HPRXD®. Živé ukázky proběhnou v hale 13 na stánku D50 společnosti Hypertherm.

Hyper1


Budou předvedeny různé technologie řezání včetně produktů pro řezání vodním paprskem HyPrecision™ společnosti Hypertherm. Tyto produkty obsahují čerpadla o výkonu 15 až 150 hp, přesné řezací hlavy a zařízení pro dodávku brusiva. Technologie Advanced Intensifier Technology, jako technická přednost systému, prodlužuje intervaly údržby, zkracuje dobu údržby a maximalizuje výkon. Systém pro řezání vodním paprskem HyPrecision společnosti Hypertherm je součástí platformy Built for Business™ Integrated Cutting Solutions společnosti Hypertherm, v rámci níž software pro automatické seskupování tvarů ProNest® společnosti Hypertherm, produkty pro automatizaci (řízené počítačem (CNC), řízení výšky hořáku (THC)) a řezání vodním paprskem HyPrecision spolupracují tak, aby byly automaticky aplikovány správné parametry řezání a nastavena rychlost podávání, průtočné množství brusiva, tlak čerpadla a další.


Společnost Hypertherm navíc předvede několik nejmodernějších vylepšených možností pro řadu produktů HyPerformance® HPRXD, které koncovým uživatelům dávají více možností a flexibility při hromadných řezacích aplikacích, včetně vlastních pokročilých technologií True Bevel™, Rapid Part™ a True Hole™, které jsou také součástí platformy Built for Business Integrated Cutting Solutions společnosti Hypertherm.


Bude vystavena kompletní řada produktů Powermax® včetně dvou nejnovějších členů této řady: Powermax30® XP a nejvýkonnějšího Powermax125®. Navštivte stánek společnosti Hypertherm a přesvědčte se sami o jejích schopnostech.
Kromě všech nových produktů a technologií společnost na stánku D50 v hale 13 představí svou kompletní řadu softwaru CAM pro optimální rozmístění dílů, produkty pro automatizaci a také technologie pro hořáky a spotřební díly od společnosti Hypertherm a její značky Centricut®.
„EuroBLECH2014 je první mezinárodní veletrh, na kterém budeme předvádět schopnosti našeho systému pro řezání vodním paprskem HyPrecision," řekl Theo Cornielje, regionální ředitel společnosti pro region EMEA. „Jsme opravdu hrdí na to, že na tomto mezinárodním veletrhu věnovaném svařování a řezání můžeme předvést naše široké portfolio produktů, nové systémy a nejmodernější technologie. Bez ohledu na to, zda pro danou řezací aplikaci je potřeba laser nebo vodní paprsek, vždy dokážeme zákazníkům poskytnout optimální technologii pro řezání."
Společnost Hypertherm navrhuje a vyrábí pokročilé produkty pro řezání pro použití v různých průmyslových oborech, jako je stavba lodí, výroba a oprava automobilů. Její produktová řada obsahuje ruční a mechanizované plazmové a laserové systémy, spotřební díly, dále produkty pro řezání vláknovým laserem a nyní i vodním paprskem, ale i řízení pohybu a výšky pomocí CNC a řezací software CAM. Systémy Hypertherm si získaly důvěru zákazníků díky výkonnosti a spolehlivosti, která přináší stovkám tisíc podniků zvýšenou produktivitu a ziskovost. Pověst společnosti v oblasti inovací řezání kovů sahá více než 45 let do minulosti, do roku 1968, kdy společnost Hypertherm vynalezla systém plazmového řezání se vstřikováním vody. Společnost vlastněná partnery má více než 1 300 partnerů a provozy a partnerská zastoupení po celém světě.

Hyper2