Google překladač: English Deutsch

Společnost Hypertherm, výrobce plazmových a laserových řezacích systémů a systémů pro řezání vodním paprskem, oznámila představení nového rychlovýměnného hořáku značky Centricut® pro použití s plazmovými řezacími systémy ESAB®. Hořák, který obsahuje patentově chráněnou technologii Hypertherm, je zkonstruován tak, aby nahradil hořáky ESAB PT-36, PT-600 a PT-19XLS. Dvoudílná konstrukce umožňuje obsluze provést rychlou výměnu až třikrát rychleji nebo při použití vícenásobných hlav hořáku založit spotřební díly zároveň při prováděném řezání.

hyperthern 02

Pracovníci obsluhy mohou navíc snížit celkové provozní náklady díky použití spotřebních dílů značky Centricut buď s novým rychlovýměnným hořákem nebo se stávajícím jednodílným hořákem ESAB. Při praktickém testování byla kvalita řezu a životnost spotřebních dílů značky Centricut trvale stejná, jako je u originálních spotřebních dílů, a to při ceně nižší o 20 až 30 %.
Výkonnosti je částečně dosaženo díky patentované elektrodě SilverLine® a technologii trysky CoolFlow™ společnosti Hypertherm. Technologie SilverLine umožňuje provést hybridní měděný/stříbrný svařený spoj, který poskytuje výkonnost shodnou s masivní stříbrnou elektrodou za zlomek nákladů. Pokročilé funkce chlazení snižují provozní teplotu elektrody, maximalizují hloubku prohlubně hafnia a zpomalují její stupeň opotřebení, což zvyšuje její životnost. Technologie CoolFlow zlepšuje chlazení a pomáhá tak udržovat velikost a tvar ústí trysky a zvyšovat její životnost.
„Tento nový hořák poskytuje vlastníkovi systému ESAB výhody úsporu času při technologii rychlé výměny za velmi příznivou cenu," vysvětluje Cynthia von Recklinghausen, marketingová manažerka produktů značky Centricut společnosti Hypertherm. „A největší prospěch má vlastník systému ESAB z toho, že může dále snižovat náklady, zatímco se může těšit z lepší kvality řezu a životnosti spotřebních dílů díky spojení svého hořáku se spotřebními díly značky Centricut."
Stejně jako všechny produkty společnosti Hypertherm jsou i produkty značky Centricut navrženy s tolerancemi kritickými pro funkci a jsou vyrobeny kvalifikovanými mechaniky, kteří vždy dodávají výrobky nejvyšší kvality. Zájemci, kteří mají zájem o bezplatné vyzkoušení produktů značky Centricut nebo o technickou konzultaci ke zlepšení svých řezacích procesů, mohou kontaktovat společnost Hypertherm na čísle 0031 165 596928.
Značka Centricut společnosti Hypertherm vyvíjí a vyrábí pokročilé spotřební díly pro plazmové a laserové řezání. Její produktová řada obsahuje spotřební díly zajišťující vyšší hodnotu lidem, kteří mají většinou nějaký řezací systém nepocházející od společnosti Hypertherm, včetně systémů ESAB, Kjellberg, Kaliburn a Trumpf. Všechny produkty značky Centricut jsou vyvinuty a vyrobeny podle přesných standardů a obsahují poslední technologické změny, které pomáhají snižovat provozní náklady při zvýšené řezné rychlosti a kvalitě. Součástí produktů Centricut je technická podpora a dodávky se odesílají v den objednávky.

www.hypertherm.com

hyperthern 01