Google překladač: English Deutsch

Společnost Hypertherm, výrobce plazmových, laserových řezacích systémů a systémů pro řezání vodním paprskem, s potěšením oznamuje svoji účast na nadcházejícím veletrhu Schweissen und Schneiden 2017 (25.–29. září 2017) v Düsseldorfu, Německo. Na stánku společnosti v hale 13, stánek B61, se návštěvníci setkají s novým plazmovým systémem, revolucí v průmyslovém termickém řezání kovů, uvidí působivé praktické ukázky technologie řezání a novou koncepci marketingové prezentace této technologie.

hypertherm obr3


Nová třída plazmy Hypertherm nazývaná X-Definition™ poskytuje v daném odvětví špičkovou kvalitu řezu a vynikající výkonnost u všech kovů, protože zahrnuje nové technologie jako je technologie Vented Water Injection™ (VWI) a technologie automatické regulace tlaku plynu, včetně technologie Vent-to-Shield. Konečným výsledkem jsou řezné hrany s menším úkosem, vynikající kvalita povrchu řezné hrany u neželezných kovů, jako je hliník a nerezová ocel. Návštěvníci mohou seznámit s těmito novinkami jedinečným způsobem.
Speciální host a umělec v oblasti zpracování kovů, Marcel Boone, předvede působivé ukázky řezání pomocí modelu Powermax45® XP z řady lehkých průmyslových plazmových řezacích systémů Powermax® nové generace společnosti Hypertherm. Připojte se na facebookovou stránku Hypertherm EMEA aby jste mohli dostávat automaticky aktualizace z veletrhu a na dalších speciálních akcích.
„Na veletrhu EuroBLECH2016 jsme představili nový nejmodernější koncept stánku, kde se návštěvníci mohli seznámit se značkou Hypertherm novátorským způsobem, kde jsme použili pokročilé živé a online spojení mezi naší regionální centrálou v Nizozemsku a interaktivními stoly na našem stánku," řekl Jurgen Boelaars, marketingový ředitel EMEA ve společnosti Hypertherm. „Na veletrhu Schweissen & Schneiden jsme pokračovali v našich inovačních a plně integrovaných principech průmyslu 4.0 pro opravdově výjimečný interaktivní zážitek. Jsme přesvědčeni, že návštěvníci budou nadšeni našimi novými výrobky, jejich schopnostmi a způsobem, jak jsou prezentovány."
V hale č. 13 u stánku č. B61 představí společnost vedle všech těchto nových technologií i své výrobky HyPrecision™ pro řezání vodním paprskem, CAM software pro automatický nesting dílů, produkty pro automatizaci, jakož i hořáky a spotřební díly společnosti Hypertherm a jejích značek Centricut® a AccuStream®.
Společnost Hypertherm navrhuje a vyrábí pokročilé produkty pro řezací operace, které jsou určeny pro použití v nejrůznějších průmyslových odvětvích, jako je například stavba lodí, výroba a oprava automobilů. Její produktová řada obsahuje plazmové a laserové řezací systémy a systémy pro řezání vodním paprskem, dále systémy řízení pohybu a výšky pomocí CNC, software pro automatická seskupování tvarů CAM, robotický software a spotřební díly. Systémy Hypertherm si získaly důvěru zákazníků díky výkonnosti a spolehlivosti, která přináší stovkám tisíc podniků zvýšenou produktivitu a ziskovost. Pověst společnosti v oblasti inovací řezání kovů sahá téměř 50 let do minulosti, do roku 1968, kdy společnost Hypertherm vynalezla plazmové řezání se vstřikováním vody. Společnost vlastněná ze 100 procent svými celkově 1400 zaměstnanci má provozy a partnerská zastoupení po celém světě. Více se dozvíte na www.hypertherm.com.