Google překladač: English Deutsch

Jako přední světový dodavatel jeřábů a jejich komponent nabízíme individuální řešení tzv. z jedné ruky pro různá průmyslová odvětví. Neustále rozšiřujeme nabídku produktů, optimalizujeme a přizpůsobujeme se požadavkům nejmodernějšího designu produktů, výrobních postupů a materiálových toků. Zkušenosti z téměř 200 let technického vývoje jsme zužitkovali při návrhu nového konceptu jeřábů, který znamená revoluci v přepravě břemen: nový V-typ nosník Demag.

demag 03

Revoluce díky inovaci
Nový V-typ nosník Demag je základem zcela nové generace jeřábových mostnic. Nový koncept nosníku s nízkovibrační architekturou a patentovanými spoji jednotlivých článků přináší přesvědčivě vyšší přesnost, flexibilitu a kvalitu. Díky zvýšení překládacího výkonu a zlepšení provozní bezpečnosti nabízí jeřáb s V-typ mostnicí významný nárůst efektivity pro vaši firmu.

Výhody jeřábu DEMAG V-TYP

Méně vibrací – větší přesnost
Patentované spoje jednotlivých článků efektivně zachycují tlakové i tažné síly tak, že dochází ke snížení vlastních kmitů jeřábu o 30 %.

Benefity pro naše zákazníky:
– Rychlejší zklidnění břemene
– Zvýšení přesnosti při přepravě a polohování
– Zkrácení pracovních cyklů
– Zvýšení překládacího výkonu

Menší zatížení – vyšší kvalita
Díky inovativní konstrukci s optimalizovanou zatížitelností zvládne nový jeřábový nosník hravě až 500 000 výměn břemene.

Benefity pro naše zákazníky:
– Delší životnost
– Menší zátěž na jeřábové dráhy a komponenty jeřábu
– Redukce opotřebení
– Vyšší hospodárnost

Nižší vlastní hmotnost – větší flexibilita
Odebráním přebytečného materiálu v oblastech, kde se nevyskytuje žádné namáhání nosníku, se hmotnost snižuje o 17 %.

Benefity pro naše zákazníky:
– Lepší poměr vlastní hmotnosti a nosnosti
– Zmenšení sil přenášených do podpůrných nosných konstrukcí
– Větší volnost pro architekty při projektování nových hal
– Vynikající stabilita i s lehkou konstrukcí

Demag 01 uvodni

Dvě mezinárodní ocenění
Jeřáb Demag V-typ vyhrál již dvě mezinárodně uznávaná ocenění: iF Design Award a Red Dot Award. Dokazuje tak, že inovativnost jeho konstrukce je opravdu mimořádná. V soutěži iF Design Award ocenila porota sestavená z odborníků z dvaceti zemí světa jeřáb cenou Product discipline v kategorii Industry/Skilled Trades. Mezinárodní porota složená z designérů, akademiků a novinářů z 25 zemí světa vyznamenala nový jeřáb jednou z nejprestižnějších cen Red Dot Award: Product Design 2015. V-typ nosník Demag bude od 29. června do 26. července vystaven ve speciální expozici Red Dot Design Muzea v německém Essenu a později bude k vidění ve stálé expozici tohoto muzea.
Tato ocenění vzdávají čest konstrukci jeřábového nosníku typu V, která je založena na bionickém principu. Podobným způsobem jako struktura kostí, využívá design materiál pouze tam, kde je to nezbytné. V závislosti na požadavcích, nový design nosníku může být uzpůsoben s milimetrovou přesností podle výšky již existujících nebo plánovaných budov. Všestrannost tohoto zařízení umožňuje snazší implementaci v existujících výrobních prostorech a větší volnost při plánování nových budov.
„Ocenění názorně ukazují, že design našeho nového jeřábu Demag V-typ představuje skutečnou revoluci na trhu, a že tyto průmyslové jeřáby mohou také dosáhnout nových úrovní vynikajícího designu," vysvětluje Andreas Hambrock, produktový manažer Universal Crane business line v Terex Material Handling. „Optimalizovaný design jeřábového nosníku ho činí spolehlivějším, lehčím a odolnějším než jiné jeřáby."
Terex Corporation je jedním z předních světových dodavatelů jeřábové technologie s průmyslovými jeřáby Demag a jeřábovými komponenty. Klíčové kompetence divize Terex Material Handling jsou vývoj, konstrukce a výroba technicky náročných jeřábů, kladkostrojů, komponent a poskytování podpory a servisu pro tyto produkty. Terex Material Handling vyrábí v 19 lokacích na pěti kontinentech a díky své působnosti je na dosah svým zákazníkům ve více než 60 zemích světa.

www.demagcranes.cz

demag 02

demag 06

demag 05Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..