Google překladač: English Deutsch

Demag je předním světovým výrobcem v oblasti jeřábových stavebnic. Před téměř padesáti lety uvedl na trh jeřábovou stavebnici KBK. Systém KBK vychází vstříc individuálním požadavkům zákazníků. Konstrukční díly lze jednoduše kombinovat s podvěsnými jeřáby, podvěsnými drahami, nástěnnými a sloupovými otočnými jeřáby. Díky vysoké flexibilitě systému Demag jsou zařízení KBK jednoduše integrovatelná do výrobní infrastruktury a snadno konvertibilní. Všechny varianty mají společnou výhodu: jeřáby využívají prostor pod stropem haly a nechávají tak hodnotný podlažní prostor volný pro pracovní a výrobní prostředky.

demag obr2

Velkým kladem systému KBK je nízká vlastní hmotnost a s ní související snadnost a rychlost montáže a demontáže. Systém je nezávislý na konstrukci výrobní haly, nepotřebuje klasickou jeřábovou dráhu, jeho uchycení ke stropu haly je zcela nenáročné. Obrovská škála standardních sériově vyráběných dílů KBK umožňuje takřka libovolné rozšiřování a modifikace systému. Konstrukce jeřábového systému se při každé aplikaci navrhuje podle konkrétních požadavků, zařízení na míru tak zákazník dostane za cenu sériového výrobku. Jeřábová stavebnice obsahuje kromě ocelových profilů také hliníkové profily KBK Aluline.

Kombinací k dokonalosti
Konstrukční díly KBK Aluline lze bez problémů kombinovat s ocelovými profily KBK, které se spolehlivě používají po celém světě již řadu let. Spojovací konstrukční díly jsou plně kompatibilní. Výsledkem jsou logistická řešení s ještě nižší vlastní hmotností a lepšími provozními vlastnostmi – to vše v moderním průmyslovém designu.

Rozmanité využití
Zařízení KBK umožňují vysoce efektivní a plynulé přepravní procesy uzpůsobené podle požadavků konkrétní průmyslové aplikace, obchodu či služby. KBK Demag mimo jiné nabízí možnost vytváření jednokolejné dráhy, včetně zatáček, výhybek, točen a podobně, a to až do nosnosti 3 200 kg.

Ideální také pro komplexní procesy toku materiálu
Systém KBK navíc splňuje vysoké požadavky na přesnost při polohování a rychlost práce. Systém je vhodný pro komplexní manipulační systémy, jako jsou linky pro vysoce produktivní sériovou výrobu, například v automobilovém průmyslu.

Vysoká stabilita a flexibilita
Díky četným modulárním sériovým prvkům umožňuje stavebnice KBK vytvořit zařízení šitá na míru s individuálními prvky výbavy. Konstrukční díly navíc umožňují snadnou a hospodárnou demontáž a přestavbu systémů KBK při změně velikosti provozu nebo reorganizaci výrobního procesu.

Rozsáhlý servis na celém světě
Pro projekty KBK nabízí Demag rozsáhlý sortiment služeb: poradenství na místě; projektování, včetně moderní IT podpory a tvorby speciálních řešení; dodání, montáž a uvedení do provozu; servis určený k zachování vysoké bezpečnosti, použitelnosti a hodnoty zařízení včetně splnění všech bezpečnostních předpisů a směrnic.

www.demagcranes.cz

demag obr1

Společnost Demag je součástí amerického koncernu Terex Material Handling & Port Solutions. Díky této integraci jsme schopni nabídnout široké spektrum produktů v oblasti jeřábů a manipulační technologie. Pomáháme řešit úlohy týkající se transportu a manipulace s břemeny na pracovišti v rámci vnitropodnikového toku materiálu a skladového hospodářství, ale i v oblasti služeb. Společně s dalšími divizemi koncernu Terex nabízíme zákazníkům lepší dostupnost a flexibilitu při využití vzájemných obchodních a servisních vazeb.Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news