Google překladač: English Deutsch

Snížení nákladů a zefektivnění výroby je v dnešní době hlavní prioritou všech výrobních odvětví. Potřebujete spolehlivě a nepřetržitě řešit například výstupní/vstupní kontrolu vámi vyrobených produktů? Potřebujete provádět různá měření, vyhodnocení, číst čárové kódy, porovnávat výrobky nebo hledat vady? Odpovědí na tyto otázky je použití spolehlivého kamerového systému.

Camera Family CMYK 300dpi zmenseno s

Německý výrobce IDS Imaging Development Systems je předním světovým výrobcem programovatelných digitálních průmyslových kamer. Pomocí široce rozšířených rozhraní USB 3.0, USB 2.0 a Gigabit Ethernet lze kamery snadno začlenit do jakéhokoliv systému.  IDS kamery jsou velice kompaktní, odolné a cenově přístupné. S vhodným objektivem a správným osvětlovačem vyřešíte téměř jakoukoliv aplikaci nejenom v průmyslu, ale i ve zdravotnictví, v marketingu, při vývoji a výzkumu a v dalších zajímavých oblastech s využitím nasnímaného obrazu. Kamery jsou dostupné hned v několika variantách, ať zapouzdřené nebo deskové, s krytím IP30 nebo IP65/67, nebo v OEM verzích pro určité typy aplikací. Ke kamerám lze připojit objektivy s C-Mount, CS-Mount nebo S-Mount závitem.
V IDS kamerách jsou použity nejmodernější senzory CMOS s elektronickou závěrkou „rolling shutter" nebo „global shutter" a CCD senzory s „globalshutter". Dále jsou dostupné pro snímání v barevném, černobílém i infračerveném režimu. Rozlišení kamer se pohybuje v rozmezí 640×480 (0,3 MPx) až 3 840×2 748 (10  MPx) v závislosti na použitém typu senzoru a rychlosti snímání jsou až 100 snímků za sekundu v plném rozlišení. V závislosti na nastavené oblasti snímání lze dosáhnout vyšších rychlostí za cenu snížení rozlišení.
API s
Komplexní softwarový balíček SDK (Software Development Kit) – pro Windows a Linux, který je volně dostupný ke všem kamerám IDS, umožňuje jednoduchou integraci kamer do aplikací. Snímaný obraz je digitalizován přímo v kameře a přenášen do počítače bez nutnosti použití grabbovacích karet. Začlenění kamer do aplikací se provádí pomocí standardních rozhraní DirectShow, ActiveX, TWAIN nebo GEN<i>CAM. K dispozici jsou DEMO programy se zdrojovými kódy v programovacích jazycích C, C++, C# a VB.NET. Dále jsou k dispozici ovladače pro programy na zpracování obrazu, kterými jsou např. HALCON, LabView, NeuroCheck, ActivVisionTools, Vision Pro a Common Vision Blox. Všechny USB a GigEuEye kamery jsou kompatibilní, a tudíž implementace kterékoliv kamery uEye do existujících aplikací je velice jednoduchá.
www.analyza-obrazu.czKalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..