Google překladač: English Deutsch

Hledáte cenově dostupný 3D skener? Potřebujete 3D skener, se kterým byste naskenovali vaše objekty a dále data používali například pro re-design, reverzní inženýrství? 3D skener SMART je ideální volbou! 3D skener SMART je nejdostupnějším 3D skenerem s poměrně vysokým rozlišením. V porovnání s ostatními 3D skenery v dané kategorii na trhu je cenově výhodnější, má praktický hliníkový obal a oblíbíte si jej díky jeho jednoduchosti.

3D-skener-SMART

Jedná se o optický 3D skener na principu strukturovaného světla a dosáhnete s ním 3D rozlišení dat až 0,12 mm. Tento skener je snadno ovladatelný a je možné s ním skenovat různě velké objekty - od 4 cm do 1 m. Stačí jen změnit skenovací objem, kdy všechny 3 objemy jsou standardním vybavením.
S tímto 3D skenerem můžete skenovat bez referenčních značek (pro slučování skenů se používá geometrie objektu), s referenčními značkami (automatické skládání skenů) nebo na automatickém otočném stolu (volitelné příslušenství). Snadno ho zkalibrujete, protože kamery jsou vybaveny automatickým ostřením. 3D skener SMART je dodáván kompletně sestavený, takže s ním můžete začít okamžitě pracovat. A navíc, díky integrované baterii v projektoru můžete skenovat až po dobu jedné hodiny bez připojení k elektrické síti.


3D-RTEmagicP Smart-aSoftware pro každého – ScanCenter a ScanMerge
Jako další výhodu lze označit uživatelsky přívětivé softwary, které jsou součástí dodávky, a také jsou součástí ceny – ScanCenter a ScanMerge. Upgrade SW je zdarma. Výstupy z těchto softwarů můžete dále použít ve všech populárních 3D softwarech jako je 3dsMax, Maya, ZBrush a další.
Díky své nízké ceně je Smart perfektním řešením v poměru cena / výkon, které nemá na trhu konkurenci. Tento skener můžete získat nyní za cenu 65 000,- Kč bez DPH a výroba/kompletace probíhá v České republice.
A co navíc! Potřebujete vyšší 3D rozlišení a přesnosti? Pak stačí jednoduše přejít na PRO skenery od stejného výrobce, kde již máte přesnosti až 0,018mm a rozlišení až 0,04mm. A SW? Ten je stejný – nemusíte se ho znovu učit ovládat!
Pokud vás 3D skener SMART zaujal, stačí nás již pouze kontaktovat a domluvit se na ukázce. Kontakty najdete na http://www.skenovanive3d.cz/kontakt/.

Odkaz video: http://www.rangevision.eu/

3D-skener-SMART-1Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..