Google překladač: English Deutsch

Již za necelý měsíc se na výstavišti v Brně koná první letošní veletrh obalů a tisku - EmbaxPrint. Od 7. do 9. února si budete moct prohlédnout nové technologie, materiály, postupy a trendy na největším specializovaném veletrhu ve střední Evropě. Společnost KALETECH navrhuje a dodává systémy pro aplikaci tavných a studených lepidel. Je výhradním distributorem a partnerem švýcarského výrobce lepicích strojů ROBATECH. Na výstavě KALETECH představí hned několik živých ukázek aplikací lepidla pro obalový a tiskařský průmysl. Budete tak mít možnost si technologii prohlédnout zblízka, udělat si představu o tom, jak funguje a konzultovat s odborníky na lepení přínosy její implementace do vaší výroby.

Kaletech 1 Novinka-kaletech

Nejmodernější lepicí technologie, které výrazně snižují energetickou spotřebu
Na výstavním stánku KALETECH budou k vidění nejnovější produkty, které tvoří prvky lepicího systému – tavná jednotka Vision, elektrické aplikační hlavy Volta + SpeedStar a vyhřívané hadice Performa.
Kaletech 2 Novinka---Tavna-Ty díky revolučnímu systému izolace snižují spotřebu elektrické energie o desítky procent oproti ostatním zařízením stejné třídy. Zároveň je nová technologie bezpečnější pro obsluhu a údržbu, protože výrazně snižuje riziko popálení. To, jaké úspory skutečně přineslo nasazení těchto produktů do výroby si můžete přečíst v případové studii od výrobce cigaret JTI. Moderní zařízení lze navíc snadno integrovat do systémů řízení výroby.
Kaletech 3 Novinka---Lepeni

Lepení pomocí robota, stabilizace krabic na Packaging Live
Kromě expozice stánku KALETECH bude možné prohlédnout si způsoby aplikace lepidla také v rámci projektu Packaging Live. Jedná se o interaktivní výrobní linku, kde uvidíte celý proces balení od A do Z a to i s komentářem v podání zkušené moderátorky. Stále aktuálnější je využití průmyslových robotů, které se neunaví a pracují s konstantní přesností. Řešení s lepicí hlavou si poradí s tvarově složitými součástmi, snižují spotřebu lepidla a zmetkovitost výroby oproti ručním aplikacím.
Dále uvidíte moderní a efektivní způsob stabilizace výrobků na paletě. Tento systém je možné integrovat přímo do procesu výroby a tím zredukovat nebo úplně odstranit použití stretch fólie. Systémy stabilizace výrobků na paletě pomocí tavného lepidla šetří vaše náklady i životní prostředí a pomáhají tak naplnit dnešní požadavky na udržitelnost výroby.
V některý výrobních procesech má stále své opodstatnění ruční aplikace lepidla. Proto bychom vám chtěli představit také ruční aplikátor EasyStar s tavící jednotkou Concept, který bude součástí linky pro balení rýže.

Aplikace studených lepidel
V rámci projektu Packaging Live bude také demo ukázka technologie pro aplikaci studených lepidel. Jak tavné, tak i studené lepení mají své přednosti a vhodné oblasti využití. Budete tak mít příležitost oba způsoby porovnat a promluvit si se zkušenými odborníky o tom, které řešení by pro vás mohlo být vhodnější.


Dotazy ohledně vystavovaných produktů vám rád zodpoví zkušený tým KALETECH

Kaletech Novinka---KontaktnMilan Milian
Area Sales Manager
Tel.: +420 602 337 336
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.kaletech.cz
Kaletech lg 1 RGB FINALKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..