Google překladač: English Deutsch

Švýcarský výrobce technologie Robatech představil novou řadu jednotky pro tavení a nános termoplastických lepidel. Easy je nejmenší tavná jednotka z dílny Robatechu. Jeho cílem je nabídnout Vám možnosti a funkce profesionálních systémů lepení za co nejdostupnější cenu. S nízkou vstupní investicí získáte spolehlivost, bezpečnost a vysokou kvalitu, které jsou typické pro tavné jednotky Robatech.

Easy EASY-43HD

Easy je vhodný pro aplikace menšího množství lepidla. Hodí se tak především pro podniky s menším objemem výroby, které chtějí mít kvalitní produkt, ale větší jednotky by pro ně byly předimenzované.
Hlavní přínosy pro výrobce:
• Profesionální technologie, kterou disponují velké jednotky Robatech. Tavení a nános termoplastických lepidel jsou kvalitní a spolehlivé.
• Úspora prostoru. Skvěle se hodí pro aplikaci menšího množství tavného lepidla (až 2,5kg/h) pomocí 1 nebo 2 aplikačních hlav. Je skutečně malý a vejde se všude.
• Snadná a rychlá údržba díky nepřilnavému povrchu tanku a snadno dostupnému filtru lepidla.
• Intuitivní nastavení řízení ohřevu a monitoring stavu systému na ovládacím panelu.
• Ochrana proti popálení na víku tanku a distributoru lepidla díky izolaci CoolTouch.
• Snadné připojení napájení 230V a jednoduchá komunikace s nadřízeným systémem PLC.

Maximální přidaná hodnota pro zákazníka, kvalita, bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředí jsou základní pilíře jednotky Easy. Pro více informací můžete navštívit produktovou stránku.
Pokud by Vás zajímalo víc o průmyslovém lepení, obraťte se na tým expertů společnosti KALETECH, kteří Vám se vším ochotně poradí.Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..