Google překladač: English Deutsch

Sprejová aplikační hlava Aero je na trhu od roku 2021. Za tu dobu se velmi osvědčila pro plošný nános termoplastických a reaktivních lepidel. Nyní Švýcarský výrobce technologie lepení Robatech představil novou verzi s možností až 10 aplikačních trysek a externím ohřevem vzduchu. Hlava je vhodná pro plošný nános lepidla na výrobky s nestandardním tvarem a povrchem. Uplatnění najde především při lepení čalounění interiérů automobilů nebo lepení izolačních materiálů ve stavebnictví. Hlava Aero nanáší termoplastická nebo reaktivní tavná lepidla a lze aplikovat i tavná lepidla s vysokou viskozitou.

Kaletech 1 a Aero 01

Aplikační hlavu lze vybavit volitelným filtrem lepidla, který snižuje riziko ucpávání trysek a díky tomu i náklady a čas vynaložené na jejich údržbu. Výměna trysek je snadná a efektivní. Stačí pouze povolit převlečnou matici a trysku vyměnit. Pro aplikace s průmyslovými roboty je k dispozici volitelná integrační sada s držáky a softwarem.
Kaletech 1 b Aero 01
Hlava Aero má celou řadu výhod. Mezi hlavní předost patří její konstrukční řešení s externím ohřívačem sprejového vzduchu. Díky tomu dosahuje nános velmi přesných okrajů a vzor lze efektivně přizpůsobit. Ohřívač vzduchu lze umístit několika způsoby, včetně vzdáleného umístění, což šetří prostor ve výrobní lince. Hlava lze velmi snadno integrovat a je nenáročná na údržbu. Díky izolaci CoolTouch jsou pracovníci obsluhy a údržby chráněni před popálením.
O věch přínosech, které vám může integrace aplikační hlavy Aero přinést, a dalších výhodách se můžete dočíst na produktové stránce nebo se obraťte na odborníky ze společnosti KALETECH.Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..