Google překladač: English Deutsch
T+T 3/2009

Při měření různých veličin a sledování stavu různých systémů se občas vyskytne požadavek, kdy by bylo nejšikovnější zobrazit měřené veličiny na běžné webové stránce.

Příkladem může být:
- monitoring stavu zařízení (např. UPS centrál) rozmístěných po velkém území
- stránka s četností návštěv zákazníků v obchodech jednoho majitele
- demonstrační tepelné čerpadlo, jehož funkci mohou sledovat potenciální zájemci
- vkládání několika údajů o teplotě na webové stránky ski areálu
- sledování průběhu dlouhodobého experimentu studenty

Celý článek...

Inzerce

Společnost Autodesk, lídr v oblasti návrhového softwaru, dnes oznámila nové verze softwarových produktů pro odvětví architektury a stavebnictví (AEC), které dále zvyšují atraktivitu řešení pro tvorbu informačního modelu budovy (BIM). Inovované softwarové portfolio Autodesku pro BIM zahrnuje řešení Autodesk Revit Architecture 2010, Autodesk Revit Structure 2010, Autodesk Revit MEP 2010, AutoCAD Civil 3D 2010 a Autodesk Navisworks 2010.

Celý článek...

Konference SolidWorks World 2009 přinesla týden plný nových poznatků a komunikace. I přesto, že konference SolidWorks World 2009 už skončila, v uších nám stále zní slova Sira Richarda Bransona: „Každý má sen a je dobré snít o nemožném. Když na vašem snu pracují nejlepší inženýři světa, právě z nemožného se může stát uskutečnitelné.“ Sir Richard Branson, zakladatel společnosti Virgin Group a filantrop, byl váženým hostem a řečníkem na konferenci SolidWorks World 2009, největší každoroční akci v oboru 3D CAD na světě. Navštívilo ji více než 4000 zákazníků, partnerů, dodavatelů a zaměstnanců společnosti SolidWorks.

Celý článek...

Inzerce
zvyšují produktivitu při tváření kovů

Společnost Siemens uvádí na trh nový automatizační systém pro výstředníkové servomechanické lisy. Sada programů s názvem PressLineSimulation umí digitálně zobrazit a optimalizovat celý proces tváření kovů. Tím se šetří drahocenný čas konstruktérů a výrazně klesá pracnost při seřizování lisů a jejich záběhu na začátku výroby. Výsledkem je zvýšení produktivity práce jak na straně výrobců lisů, tak na straně jejich uživatelů. Novinkou je i modul SimoPress Servo, součást systému Simotion pro řízení pohybu, který představuje integrovaný produkt pro automatizaci servomechanických lisů. Umožňuje efektivněji provozovat lisovací linky, optimalizuje pohyby nástrojů a současně snižuje spotřebu energie.

Celý článek...

AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, realizuje svůj záměr vstoupit na trh s open source produkty a představuje poslední Access Point AirLive WL-1600GL bezdrátový router s otevřeným zdrojovým kódem softwaru.

Celý článek...

Společnost Autodesk představuje novou technologii digitálního prototypování – Inventor Fusion, která spojuje výkon a kontrolu parametrického modelování založeného na historii, s jednoduchostí a vyšší produktivitou přímého modelování bez historie.

Celý článek...

… aby vaše informace odpovídaly skutečnosti

Úspora je magické slovo, které už dávno nepředstavuje jen touhu po šetrnosti, ale nevyhnutelnou cestu každého podniku, který si chce udržet konkurenceschopnost na trhu, ať už se jedná o úsporu času, pracovníků, zařízení nebo spotřebované energie. Toho si je dobře vědoma světová společnost Mitsubishi Electric, v jejímž portfoliu nacházíme řadu jedinečných technologií, které umožňují úsporu všech výše jmenovaných veličin. Začátkem února představila Mitsubishi Electric odborníkům z celé republiky platformu "e-Factory", která posouvá vnitropodnikovou komunikaci na zcela novou úroveň.

Celý článek...

představuje SolidWorks Enterprise PDM 2009

Přední řešení pro správu dat představuje nové funkce správy dat výrobku „zaměřené na položku“ a nové funkce rozpisky materiálu.

Společnost Dassault Systèmes SolidWorks Corp. (DS SolidWorks), přední světový dodavatel 3D řešení, dnes ve světovém tisku představila aplikaci SolidWorks® Enterprise PDM 2009. Nová verze tohoto řešení pro správu dat výrobku nabízí hlubší integraci s 3D CAD aplikacemi SolidWorks®, rozšířené funkce rozpisky materiálu a správu dat výrobku zaměřenou na položky.
Aplikace SolidWorks Enterprise PDM je softwarové řešení pro bezpečné sdílení, správu a opětovné využívání dat výrobků v rámci organizací, které tak mohou mnohem rychleji vytvářet lepší výrobky. Je obzvláště vhodná pro společnosti s pobočkami na různých místech po světě, které touží po výhodách automatizovaného pracovního postupu nebo požadují kompletní databázové funkce nabízené serverem Microsoft® SQL Server®. Aplikace SolidWorks Enterprise PDM 2009, plně integrovaná s aplikací Microsoft Windows® Explorer, může být nasazena za zlomek času vyžadovaného jinými systémy pro správu dat výrobku, navíc s minimální nebo nulovou nutností školení uživatelů.

Celý článek...

T+T 12/2008

Online 3D CAD katalog společnosti Power Jacks, který je dostupný na stránkách www.powerjacks.com, byl rozšířen o vysoce výkonné šroubové zvedáky z produktové řady S-Series. Součástí tohoto 3D CAD katalogu je pokročilý konfigurátor výrobků, který uživatelům umožňuje online v reálném čase nadefinovat parametry modelu a poté si ho stáhnout. Lokalizovaná verze tohoto systému je k dispozici pro pět různých jazyků. Volit lze mezi angličtinou, francouzštinou, němčinou, španělštinou a italštinou.

Celý článek...

Strana 53 z 54

53
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..