Leaderboard SETEVA - SSS
Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

siemensZátěžové testy aplikace teamcenter potvrdily použití MICROSOFT SQL serveru jako databáze vhodné pro PLM. Siemens PLM Software, obchodní jednotka Siemens Industry Automation Division a jeden z hlavních světových dodavatelů softwaru a služeb pro řízení životního cyklu výrobků (PLM), dnes zveřejnil své vynikající výsledky v zátěžových testech Teamcenter® software na databázi Microsoft SQL Server 2008 R2 a v operačním systému Windows Server 2008 R2. Při testech se simulovalo současně 5 000 uživatelských relací, což je mnohonásobně větší počet potenciálních uživatelů, než je v reálných podmínkách obvyklé. Výsledky testů, prováděných ve spolupráci s firmou Microsoft a s podporou HP a Intel, prokazují plnou způsobilost databáze Microsoft SQL Server pro PLM.

„Tyto výsledky jsou jen dalším důkazem, že kombinace Teamcenter a technologie Microsoft je vynikající volbou pro firmy všech velikostí, které požadují vysoký výkon PLM systému s nízkými náklady,” řekl Steve Bashada, viceprezident Teamcenter Applications, Siemens PLM Software. „Vzhledem k tomu, že počet testovaných uživatelů byl mnohem vyšší, než bývá v realitě, potvrzují testy, že je systém schopen podporovat opravdu rozsáhlé PLM implementace. Děkujeme našim partnerům HP a Intel za poskytnutí hardwaru a technické podpory a samozřejmě společnosti Microsoft za sdílené zkušenosti a týmovou práci při testování.”

Siemens PLM Software a Microsoft nesli při zajištění a provádění výkonnostních testů stejnou zodpovědnost a pro účely testování použili svůj nejnovější software. Testována byla aplikace Teamcenter 8.3 na databázi SQL Server 2008 R2 a na platformě OS Windows Server 2008 R2. Pomocí serverů HP ProLiant DL580 G7 a procesorů Intel Xeon X7560 byla simulována standardní testovací PLM metodologie současně pro 5 000 uživatelů.

„Díky stabilnímu partnerství a úzké spolupráci se Siemens PLM Software jsme mohli doladit naše technologie a poskytnout podnikům srozumitelný a snadno dostupný PLM systém,” komentuje Sanjay Ravi, ředitel Worldwide Discrete Manufacturing Industry, Microsoft Corp. „Naše výsledná integrovaná nabídka umožní zákazníkům maximální výtěžek z jejich investic do PLM, a to zejména rozšířením PLM na každý počítač, odstraněním bariér a zjednodušením celé IT infrastruktury.”

O Siemens PLM Software

Siemens PLM Software, obchodní jednotka divize Siemens Industry Automation, je předním světovým dodavatelem softwaru a služeb v oblasti PLM s 6,7 miliony licencí a 69 500 zákazníky po celém světě. Vedení společnosti Siemens PLM Software v Plano v Texasu spolupracuje s řadou firem při přípravě otevřených řešení, která jim umožňují přeměnu více nápadů do úspěšných výrobků. Více informací o produktech a službách Siemens PLM Software naleznete na webové adrese www.siemens.com/plm.

Conrad_2021_big square

Kalendář akcí

<<  Květen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021_01