Eurazio
Google překladač: English Deutsch
Inzerce

Artec_Group_logoMezinárodní společnost Artec Group vyvíjí a dodává na trh převratné ruční 3D skenery umožňující skenování objektů bez nutnosti použití referenčních značek a předem definované vzdálenosti. Kamera nasnímá objekt v reálném čase a převede jej do 3D modelu. Konkurenční výhodou tohoto řešení je, že v několika málo minutách lze naskenovat a přenést do 3D modelu jakýkoliv objekt.

MHTCo vše je potřeba pro skenování udělat? Stačí se jen kolem snímaného objektu „procházet“ s 3D skenerem v ruce a výsledné snímky okamžitě zaznamenávat do PC. Pomocí speciálního algoritmu jsou pořízené snímky ihned převáděny do 3D modelu připraveného pro export do běžně používaných formátů (OBJ, STL, WRML, atd.). Díky snadnému a rychlému použití jsou 3D skenery vynikajícím pomocníkem nejen v reverzním inženýrství, při výrobě prototypů, v lékařství, ve filmovém průmyslu, v archeologii, ale všude tam, kde je zapotřebí rychle a kvalitně získat trojrozměrný obraz.

Přijďte nás navštívit na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, pavilon C, stánek č. 49 a ruční 3D skener uvidíte v akci.

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..