Google překladač: English Deutsch
TESA

Společnost Autodesk představuje novou technologii digitálního prototypování – Inventor Fusion, která spojuje výkon a kontrolu parametrického modelování založeného na historii, s jednoduchostí a vyšší produktivitou přímého modelování bez historie.

Celý článek...

… aby vaše informace odpovídaly skutečnosti

Úspora je magické slovo, které už dávno nepředstavuje jen touhu po šetrnosti, ale nevyhnutelnou cestu každého podniku, který si chce udržet konkurenceschopnost na trhu, ať už se jedná o úsporu času, pracovníků, zařízení nebo spotřebované energie. Toho si je dobře vědoma světová společnost Mitsubishi Electric, v jejímž portfoliu nacházíme řadu jedinečných technologií, které umožňují úsporu všech výše jmenovaných veličin. Začátkem února představila Mitsubishi Electric odborníkům z celé republiky platformu "e-Factory", která posouvá vnitropodnikovou komunikaci na zcela novou úroveň.

Celý článek...

představuje SolidWorks Enterprise PDM 2009

Přední řešení pro správu dat představuje nové funkce správy dat výrobku „zaměřené na položku“ a nové funkce rozpisky materiálu.

Společnost Dassault Systèmes SolidWorks Corp. (DS SolidWorks), přední světový dodavatel 3D řešení, dnes ve světovém tisku představila aplikaci SolidWorks® Enterprise PDM 2009. Nová verze tohoto řešení pro správu dat výrobku nabízí hlubší integraci s 3D CAD aplikacemi SolidWorks®, rozšířené funkce rozpisky materiálu a správu dat výrobku zaměřenou na položky.
Aplikace SolidWorks Enterprise PDM je softwarové řešení pro bezpečné sdílení, správu a opětovné využívání dat výrobků v rámci organizací, které tak mohou mnohem rychleji vytvářet lepší výrobky. Je obzvláště vhodná pro společnosti s pobočkami na různých místech po světě, které touží po výhodách automatizovaného pracovního postupu nebo požadují kompletní databázové funkce nabízené serverem Microsoft® SQL Server®. Aplikace SolidWorks Enterprise PDM 2009, plně integrovaná s aplikací Microsoft Windows® Explorer, může být nasazena za zlomek času vyžadovaného jinými systémy pro správu dat výrobku, navíc s minimální nebo nulovou nutností školení uživatelů.

Celý článek...

T+T 12/2008

Online 3D CAD katalog společnosti Power Jacks, který je dostupný na stránkách www.powerjacks.com, byl rozšířen o vysoce výkonné šroubové zvedáky z produktové řady S-Series. Součástí tohoto 3D CAD katalogu je pokročilý konfigurátor výrobků, který uživatelům umožňuje online v reálném čase nadefinovat parametry modelu a poté si ho stáhnout. Lokalizovaná verze tohoto systému je k dispozici pro pět různých jazyků. Volit lze mezi angličtinou, francouzštinou, němčinou, španělštinou a italštinou.

Celý článek...

T+T 11/2008

Produkt topSPEECH-Lydia® patřící do kategorie „Pick by Voice“. Společnost D.H.S. - partner topsystem, je schopna tento produkt na českém trhu implementovat a provádět jeho servis. Nabídka se samozřejmě týká také všech okolních zemí včetně Slovenska.

Celý článek...

T+T 11/2008

Rozvíjejícím se fenoménem současného trendu překladů technických a jinak odborných textů jsou takzvané CAT nástroje (CAT tools). Nabízejí nesmírné ulehčení práce překladatele, protože vytvářejí takzvanou překladovou paměť. Jejich značnou výhodou je, že si ji vytváří sám překladatel na základě segmentů (vět, či jinak ukončených – tedy ucelených textů). Při jejich použití tedy nemůže dojít ke katastrofálně špatným překladům, které mohou vzniknout při použití takzvaných překladačů (programů, které překládají jednotlivá slova).

Celý článek...

Máte potřebný přehled o vašich nákladech na manipulační techniku? Víte z čeho se skládají, jakou část tvoří náklady na škody? Víte jak efektivně vaše vozíky využíváte? Na tyto a další otázky vám dá odpověď nový systém Toyota Management Reports společnosti TMH CZ.

Celý článek...

Dramatický nárůst rychlosti, více než 260 vylepšení, odstranění tradičních kompromisů ve výkonu a funkčnosti. V tomto duchu byla uvedena aplikace SolidWorks 2009 ve španělské Barceloně. Ve dnech 17.–19. září 2009 představila společnost Dassault Systèmes SolidWorks Corp. novinářům z celého světa novou verzi nejrozšířenějšího 3D CAD softwaru. Pro novináře byly připraveny 3 dny nabité sériemi přednášek, prezentacemi partnerů a zákazníků a praktickými ukázkami.

Celý článek...

T+T 10/2008

V květnu 2008 byla představena nová verze systému NX – NX6. Vykázala na první pohled viditelné zvýšení výkonnosti systému a tím ruku v ruce vyšší produktivitu jeho uživatelů. Systém NX6, postavený na synchronní technologii, již má a bude mít čím dál zásadnější vliv na trh CAD systémů. Synchronní technologie byla představena poprvé v dubnu 2008 na Hanoverském veletrhu a znamená pro Siemens PLM Software důležitý milník a zároveň i závazek do budoucna na poli CAD.

Celý článek...

Strana 52 z 53

52
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červenec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..