Google překladač: English Deutsch

autodesk-01Společnost Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, uvedla Autodesk Cloud, soubor více než deseti webových služeb, které nabízejí zákazníkům větší mobilitu, nové možnosti prohlížení i sdílení dat a vyšší výpočetní výkon. Pomohou jim tak lépe navrhovat, vizualizovat a simulovat své nápady.

Zákazníci programu Autodesk Subscription nyní mají exkluzivní přístup k vysoce výkonnému rendrování a optimalizaci návrhů v cloudu i k možnostem efektivnější spolupráce. Autodesk Subscription nově poskytuje 3GB online úložiště na každou licenci softwaru zařazenou do programu Subscription pro lepší přístup k návrhovým a technickým dokumentům kdekoli a kdykoli.

 

„Autodesk již déle než deset let využívá možnosti cloudu k rozšiřování funkčnosti svých návrhových řešení a pro podporu efektivity práce našich zákazníků,“ řekl Amar Hanspal, senior viceprezident divize Platform Solutions and Emerging Business společnosti Autodesk. „Spuštěním služby Autodesk Cloud potvrzujeme naše pevné odhodlání pomáhat zákazníkům řešit nejnáročnější návrhové a technické výzvy současné doby.“

Autodesk je průkopníkem cloudových aplikací pro návrháře. Před více než deseti lety spustil službu Autodesk Buzzsaw a v současné době nabízí zákazníkům přes deset cloudových služeb, které jsou nyní sjednoceny pod hlavičku Autodesk Cloud. Autodesk Cloud umožňuje všem zákazníkům firmy využívat cloud k přístupu a ukládání své práce odkudkoli, prohlížet svou práci prostřednictvím webových prohlížečů nebo mobilních zařízení a sdílet návrhy s ostatními uživateli, a to i s těmi, kteří nepoužívají software Autodesk.

autodesk-02

Cloudové služby zahrnují:

  • Rendrování v síti Autodesk Cloud – Zákazníci edic Premium nebo Ultimate aplikačních sad Autodesk Design Suite či Autodesk Building Design Suite využívající program Autodesk Subscription budou mít nyní přístup k výkonným rendrovacím funkcím.
  • Optimalizace pro Autodesk Inventor – Zákazníci edic Premium nebo Ultimate aplikační sady Autodesk Product Design Suite, kteří využívají program Subscription, získají intuitivní cloudový simulační nástroj, který jim umožní testovat různé varianty návrhu v cloudu, vytvářet udržitelnější návrhy a kvalitnější produkty a zároveň omezit výdaje za materiál, dopravu a energii.
  • Autodesk Revit Conceptual Energy Analysis – Zákazníci softwaru Autodesk Revit Architecture nebo Autodesk Revit MEP, případně vybraných sad aplikací obsahujících tyto produkty, mohou v rámci Subscription programu využívat výkonné cloudové funkce energetické analýzy. Tyto analýzy jim pomohou rychle získat přehled o spotřebě energie a energetické náročnosti budov již u prvotních návrhových konceptů.
  • Webový software pro energetickou analýzu Autodesk Green Building Studio – K této službě mají přístup zákazníci aplikační sady Autodesk Building Design Suite a jiných vybraných produktů, kteří využívají program Subscription. Služba pomáhá návrhářům, architektům, konstruktérům a energetickým analytikům provádět rychlejší a přesnější energetickou analýzu různých variant návrhu budovy, optimalizovat energetickou účinnost a dosáhnout minimálních emisí již v prvotních stádiích návrhového procesu.
  • Autodesk Buzzsaw poskytovaný v módu „software jako služba (SaaS)“ – Zákazníci softwaru Autodesk Vault Collaboration AEC mohou nyní v rámci programu Subscription využívat cloudová řešení správy dokumentů, dat a návrhů pro architektonické, projekční a stavební firmy a provozovatele budov.


Služby Autodesk Cloud jsou k dispozici celosvětově v anglickém jazyce a brzy budou k dispozici též v dalších jazycích včetně češtiny. Některé služby Autodesk Cloud jsou přístupné všem zákazníkům, například dokumenty Autodesk Cloud nebo mobilní aplikace Autodesk Design Review, zatímco jiné služby jsou k dispozici exkluzivně pouze zákazníkům programu Autodesk Subscription. Další informace zákazníkům poskytnou lokální prodejci, případně je lze nalézt na webu.

 

Kalendář akcí

<<  Září 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..