Google překladač: English Deutsch

BuR_Automation_Studio_4Podle nedávno publikovaných výsledků průzkumu provedeného organizací ITQ ve spolupráci s univerzitami a odborným časopisem Computer& AUTOMATION již 16 % německých výrobců strojů a strojních celků programuje řídicí systémy svých výrobků za pomoci vývojového prostředí Automation Studio. Řečeno jinak používá tento softwarový nástroj od společnosti B&R již téměř každý šestý německý výrobce strojů.

Z analýzy získaných poznatků dále vyplývá jako významná skutečnost, že v současnosti již přestává být jediným kritériem při rozhodování samotný řídicí hardware a že roste význam vývojového prostředí poskytovaného výrobcem řídicí techniky. Tento poznatek svědčí o významné změně probíhající v odvětví výroby strojů a strojních celků, kdy v důsledku stálého růstu složitosti úloh v průmyslové automatizaci čím dál tím větší počet firem přechází k používání integrovaných softwarových vývojových prostředí, jako je Automation Studio.
Za kritéria, která jsou pro ně nejdůležitější, respondenti ve svých odpovědích označovali především intuitivní ovládání softwaru a jeho zaručenou kvalitu spolu s možností opakovaného použití již existujících aplikačních programů. Ve světle skutečnosti, že firmy nyní vkládají do jimi vyvíjeného softwaru značnou část svých znalostí, není překvapivé, že přenositelnost stávajících programů uvedlo jako jednoznačnou prioritu celých 92 % respondentů.
Efektivní a kontinuální vývoj s nástrojem Automation Studio 4
V nové verzi Automation Studio 4 nabízí společnost B&R v podobě zcela integrovaného nástroje dále zdokonalené vývojové postupy pro obor výroby strojů a strojních celků. Souběžná práce na několika úlohách spolu s možností rozdělit jednotlivé projekty na dílčí moduly nejen zvyšují efektivitu práce vývojářů, ale také zkracují dobu potřebnou k uvedení výrobku na trh.
Další informace o průzkumu lze nalézt na webové stránce časopisu Computer&AUTOMATION na adrese www.computer-automation.de
www.br-automation.com

 

Kalendář akcí

<<  Listopad 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..