Inzerce
Google překladač: English Deutsch
společnosti technology-support s.r.o.

V dubnu byl v rámci veletrhu FOR INDUSTRY oficiálně představen nový projekt, který je realizován od přelomu roku 2009 pod názvem Půjčovna CNC, CAD/CAM software, konstruktérů a technologů, a který je určen především pro outsourcing technologií, konstrukce a software, ale i technologů a konstruktérů.

Celý článek...

Inzerce
„Zelený“ vůz c,mm,n byl prezentován na automobilovém veletrhu v Amsterdamu

Společnost Logica, přední poskytovatel IT služeb a konzultací, představila internetovou platformu pro spojení dopravních specialistů, návrhářů a dalších odborníků, kteří pracují na návrhu zeleného vozu budoucnosti c,mm,n. Účastníci se od 1. dubna zapojují do virtuálních diskuzí na platformě Online Collaboration Platform (OCP) vyvinuté společností Logica.

Celý článek...

fotoreportáž

SolidWorks World je již tradiční akcí společnosti DS SolidWorks, která si od doby svého vzniku v roce 1993 vybudovala velmi silnou pozici ve světě CAD systémů. Letošní ročník se konal v Orlandu na slunné Floridě a jeho velkolepost stála jako sebevědomý protiklad k současnému křečovitému strachu většiny firem cokoli podnikat. Zájemci o 3D modelování se zde setkávali na pravidelných dopoledních prezentacích ve velkém stylu, na odpoledních školeních a soukromých schůzkách a také u stánků v "Pavilonu partnerů", kde partnerské společnosti prezentovali širokou škálu aplikací všestranného softwaru SolidWorks.

Jeff Ray, výkonný ředitel společnosti, mimo jiné zmínil, že během velké krize ve 30. letech byl vynalezen nylon, autorádio a lunch-meat, "právě teď je skvělá příležitost pro inovace," řekl.

Celý článek...

T+T 3/2009

Technologie RFID (Radio Frequency Identification Systems) se staly nedílnou součástí našeho každodenního života. Příčinou jejich širokého nasazení je ekonomický efekt a zásadní snížení pořizovacích nákladů.
Tchaj-wanský výrobce GIGA-TMS Inc., zastupovaný na českém trhu firmou IVAR, a. s., nepatří k nováčkům v tomto oboru a jeho produkty mají po konstrukční stránce dány do vínku vlastnosti, jež z nich dělají vskutku univerzální prvky pro všechny, kteří chtějí technologie RFID využívat a nemají přitom hluboké znalosti v oboru radioelektroniky a fyziky. K těmto vlastnostem patří:
- čtecí rozhraní pro všechny standardně využívané typy komunikace;
- typové řady produktů s vzájemně kompatibilními komunikačními rozhraními i protokoly;
- možnost práce s řadou odlišných RFID standardů v pásmu 125 kHz i 13,6 MHz, zejména EM410x, HID, Mifare Light, Mifare 1 kB a 4 kB, DesFire, Felicita, I-code.
Firma GIGA TMS Inc. však nabízí také zajímavou produktovou řadu, která obsahuje inteligentní programovatelné klávesnice, POS terminály, miniterminály a další specializované zařízení.

Celý článek...

T+T 3/2009

Při měření různých veličin a sledování stavu různých systémů se občas vyskytne požadavek, kdy by bylo nejšikovnější zobrazit měřené veličiny na běžné webové stránce.

Příkladem může být:
- monitoring stavu zařízení (např. UPS centrál) rozmístěných po velkém území
- stránka s četností návštěv zákazníků v obchodech jednoho majitele
- demonstrační tepelné čerpadlo, jehož funkci mohou sledovat potenciální zájemci
- vkládání několika údajů o teplotě na webové stránky ski areálu
- sledování průběhu dlouhodobého experimentu studenty

Celý článek...

Společnost Autodesk, lídr v oblasti návrhového softwaru, dnes oznámila nové verze softwarových produktů pro odvětví architektury a stavebnictví (AEC), které dále zvyšují atraktivitu řešení pro tvorbu informačního modelu budovy (BIM). Inovované softwarové portfolio Autodesku pro BIM zahrnuje řešení Autodesk Revit Architecture 2010, Autodesk Revit Structure 2010, Autodesk Revit MEP 2010, AutoCAD Civil 3D 2010 a Autodesk Navisworks 2010.

Celý článek...

Konference SolidWorks World 2009 přinesla týden plný nových poznatků a komunikace. I přesto, že konference SolidWorks World 2009 už skončila, v uších nám stále zní slova Sira Richarda Bransona: „Každý má sen a je dobré snít o nemožném. Když na vašem snu pracují nejlepší inženýři světa, právě z nemožného se může stát uskutečnitelné.“ Sir Richard Branson, zakladatel společnosti Virgin Group a filantrop, byl váženým hostem a řečníkem na konferenci SolidWorks World 2009, největší každoroční akci v oboru 3D CAD na světě. Navštívilo ji více než 4000 zákazníků, partnerů, dodavatelů a zaměstnanců společnosti SolidWorks.

Celý článek...

zvyšují produktivitu při tváření kovů

Společnost Siemens uvádí na trh nový automatizační systém pro výstředníkové servomechanické lisy. Sada programů s názvem PressLineSimulation umí digitálně zobrazit a optimalizovat celý proces tváření kovů. Tím se šetří drahocenný čas konstruktérů a výrazně klesá pracnost při seřizování lisů a jejich záběhu na začátku výroby. Výsledkem je zvýšení produktivity práce jak na straně výrobců lisů, tak na straně jejich uživatelů. Novinkou je i modul SimoPress Servo, součást systému Simotion pro řízení pohybu, který představuje integrovaný produkt pro automatizaci servomechanických lisů. Umožňuje efektivněji provozovat lisovací linky, optimalizuje pohyby nástrojů a současně snižuje spotřebu energie.

Celý článek...

AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, realizuje svůj záměr vstoupit na trh s open source produkty a představuje poslední Access Point AirLive WL-1600GL bezdrátový router s otevřeným zdrojovým kódem softwaru.

Celý článek...

Strana 51 z 53

51
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2430

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..