Google překladač: English Deutsch
přesné, rychlé a spolehlivé

Špičková technologie CNC systému rad i představuje výhod pro výrobce obráběcích strojů i koncové uživatele. Díky integrovanému displeji LCD jsou modulární řídicí systémy vysoce kompaktní a ploché. CNC systémy jsou standardně vybaveny rozhraním Ethernet a mají volitelné funkce PC. Interně vyvinuté obvody s vysokou integrací přispívají k miniaturizaci a nízkému poctu komponentu. Tato skutečnost významně přispívá k naší proslulé spolehlivosti. Omezený počet komponentu umožňuje používat zjednodušený návrh skříně řídicího systému a vyžaduje minimální počet vodičů. Pokud je řídicí systém oddělen od monitoru, zajišťuje optické spojení bezporuchovou datovou výměnu až do vzdálenosti 100 m. Podobné optické spojení lze také použít mezi řídicím systémem a pohony. Digitální technologie, použitá v rámci všech zařízení, zajišťuje rychlý a bezeztrátový přenos dat.

Celý článek...

Originální příklad použití dílenského programování ShopTurn

Současní výrobci obráběcích strojů nabízejí svým zákazníkům stroje, které kladou mimořádně vysoké nároky na programovací proces. Na příkladu výroby krytu na pivní skleničku si ukážeme, jak jednoduše a pohodlně umí tyto požadavky zrealizovat program ShopTurn z produkce společnosti Siemens.

Celý článek...

…slovenská premiéra

Nástrojom pre modelovanie a prerod dizajnérskych nápadov zo sféry „nehmotna“ do reality sa stali 3D tlačiarne. Spoločnosť BIBUS SK s.r.o. využila obdobie nitrianskeho strojárskeho veľtrhu na slovenský krst najnovších modelov 3D tlačiarní spoločnosti Z Corporation, ktorú na Slovensku zastupuje. Tá prišla na trh s novou technológiou 3D modelovania, spájaním prášku nanášaným spojivom. Najnovším modelom využívajúcim túto technológiu, ktorý je výsledkom zlúčenia výhod predchádzajúcich modelov Spectrum Z510 a ZPrinter 450, je stroj ZPrinter 650.

Celý článek...

nasazení 3D řešení SolidWorks v Innomia a.s.

Konstruktéři společnosti Innomia denně čelí požadavkům na rychlou, přesnou a kvalitní práci při vývoji plastových a kovových dílů. I vzhledem k potřebě komplexních návrhů s možností vizualizace a analýz zvolili 3D CAD řešení společnosti Dassault Systemes. V systému SolidWorks vzniká mj. i návrh konformního chlazení vstřikolisových forem, které poskytuje nezanedbatelné výhody v oblasti výroby.

Celý článek...

Řídicí systém pro soustruhy a frézky je založen na systému TGmotion, který pracuje na osobním počítači s operačním systémem Windows. Výpočetní algoritmy jsou realizovány v Real Time procesu, které běží společně s operačním systémem Windows XP-Professional nebo Windows XP-Embedded. Současný běh TGmotion s OS Windows umožňuje uživateli využívat všechny programy, ovladače, knihovny a propojení systému Windows.

Celý článek...

T+T 6/2009

Zdokonalit se v práci se softwarem SolidWorks 2009, dozvědět se o žhavých novinkách v SolidWorks 2010, načerpat nové poznatky o 3D skenování, zvládnout novinky v SolidCAM 2009, setkat se s kolegy ze stejné branže a vyměnit si s nimi zkušenosti, pobavit se na společenském večeru, zasoutěžit si v modelování a třeba i vyhrát unikátní šachy, to vše nabízelo setkání uživatelů 3D CAD systému SolidWorks a CAM systému SolidCAM, který pořádala společnost SolidVision, s.r.o.

Celý článek...

pro populární 10GBASE-T PHY zařízení pro přenos dat.

Společnost Bel Fuse, přední výrobce magnetických zařízení pro vysokorychlostní přenos dat a počítačové aplikace, představuje nové magnetické LAN moduly odpovídající přenosovým standardům rychlosti 10Gb metalických sítí LAN. Moduly podporují převodový poměr 1:1 v široké škále aplikací příští generace náročných na šířku pásma. SMT série je vhodná pro širokopásmový přenos, nezbytný pro podpoření pokračující snahy přenášet po síti současně hlas, video a data, a take pro vysocevýkonné zpracování a ukládání dat ve společnostech i v datacentrech. Série těchto modulů technicky odpovídá přenosovým zařízením předních výrobců integrovaných chipů a splňuje požadavky IEEE 80.3an kabeláže nad 100 metrů kategorií Cat6a/Cat7.

Celý článek...

Společnost Lenovo představila novou řadu serverů – ThinkServer TD 200x v provedení tower a RD210 a RD220 v provedení rack. Nové servery určené pro malé a střední firmy jsou postaveny na procesorech řady Intel Xeon 5500 a nabízí robustní výkon, rozšiřitelnou paměť i úložiště dat. Nové modely jsou připraveny pro virtualizaci a díky několika prvkům šetřící spotřebu pomáhají uživatelům snížit spotřebu energie, aniž by se omezil výkon. Balík služeb Lenovo ThinkPlus Priority, který je poskytován pro systémy ThinkServer, navíc umožňuje uživatelům jednoduše nastavit a spravovat servery od jejich pořízení, přes údržbu až po jejich prodej.

Celý článek...

Siemens představuje nové funkce systému pro řízení procesů, jež podporují inženýrink, provoz a údržbu

Společnost Siemens vybavila svůj systém Simatic PCS 7 pro řízení technologických procesů v aktuální verzi 7.1 řadou nových funkcí. Jejich hlavním účelem je zkrácení doby potřebné na inženýrské práce, montáž a uvedení do provozu, při současném snížení nákladů na provoz a údržbu systému.
V systému Simatic PCS 7 verze 7.1 došlo oproti předchozím verzím ke změnám v téměř všech funkčních oblastech. V oblasti inženýrinku nabízí nová Advanced Process Library (knihovna technologických funkcí) několik nových provozních režimů a lepší součinnost mezi operátorem a ovládaným technologickým zařízením.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Srpen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..