Google překladač: English Deutsch
T+T 12/2008

Online 3D CAD katalog společnosti Power Jacks, který je dostupný na stránkách www.powerjacks.com, byl rozšířen o vysoce výkonné šroubové zvedáky z produktové řady S-Series. Součástí tohoto 3D CAD katalogu je pokročilý konfigurátor výrobků, který uživatelům umožňuje online v reálném čase nadefinovat parametry modelu a poté si ho stáhnout. Lokalizovaná verze tohoto systému je k dispozici pro pět různých jazyků. Volit lze mezi angličtinou, francouzštinou, němčinou, španělštinou a italštinou.

Celý článek...

T+T 11/2008

Produkt topSPEECH-Lydia® patřící do kategorie „Pick by Voice“. Společnost D.H.S. - partner topsystem, je schopna tento produkt na českém trhu implementovat a provádět jeho servis. Nabídka se samozřejmě týká také všech okolních zemí včetně Slovenska.

Celý článek...

T+T 11/2008

Rozvíjejícím se fenoménem současného trendu překladů technických a jinak odborných textů jsou takzvané CAT nástroje (CAT tools). Nabízejí nesmírné ulehčení práce překladatele, protože vytvářejí takzvanou překladovou paměť. Jejich značnou výhodou je, že si ji vytváří sám překladatel na základě segmentů (vět, či jinak ukončených – tedy ucelených textů). Při jejich použití tedy nemůže dojít ke katastrofálně špatným překladům, které mohou vzniknout při použití takzvaných překladačů (programů, které překládají jednotlivá slova).

Celý článek...

Máte potřebný přehled o vašich nákladech na manipulační techniku? Víte z čeho se skládají, jakou část tvoří náklady na škody? Víte jak efektivně vaše vozíky využíváte? Na tyto a další otázky vám dá odpověď nový systém Toyota Management Reports společnosti TMH CZ.

Celý článek...

Dramatický nárůst rychlosti, více než 260 vylepšení, odstranění tradičních kompromisů ve výkonu a funkčnosti. V tomto duchu byla uvedena aplikace SolidWorks 2009 ve španělské Barceloně. Ve dnech 17.–19. září 2009 představila společnost Dassault Systèmes SolidWorks Corp. novinářům z celého světa novou verzi nejrozšířenějšího 3D CAD softwaru. Pro novináře byly připraveny 3 dny nabité sériemi přednášek, prezentacemi partnerů a zákazníků a praktickými ukázkami.

Celý článek...

T+T 10/2008

V květnu 2008 byla představena nová verze systému NX – NX6. Vykázala na první pohled viditelné zvýšení výkonnosti systému a tím ruku v ruce vyšší produktivitu jeho uživatelů. Systém NX6, postavený na synchronní technologii, již má a bude mít čím dál zásadnější vliv na trh CAD systémů. Synchronní technologie byla představena poprvé v dubnu 2008 na Hanoverském veletrhu a znamená pro Siemens PLM Software důležitý milník a zároveň i závazek do budoucna na poli CAD.

Celý článek...

se stal finalistou soutěže IT produkt roku 2008 v kategorii podnikových systémů

Produkt SAP CUSTOMER RELATIONSHIP MANAGEMENT (CRM) byl odborným časopisem Computerworld navržen na cenu za nejlepší IT produkt roku v kategorii podnikových systémů. Mezi nejlepší postoupila pouze ta řešení, která se pozitivně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie.

Celý článek...

3-Dimenzionálny tlačiarenský systém

Eden rodina 3-Dimenzionálnych tlačiarenských systémov od firmy Objet prináša do rúk inžinierov, dizajnérov a do kancelárskeho prostredia rýchle prototypovanie vo vysokom rozlíšení. Eden systémy sú založené na patentovanej PolyJet™ technológii, pracujú s Objet FullCure® materiálmi a Objet Studio™ softvérom pre poskytnutie 3-Dimenzionálneho tlačiarenského riešenia pre akékoľvek aplikácie rýchleho prototypovania.

Celý článek...

tak jednoducho ako tlačíte Vaše 2D súbory

Vedúce firmy zaoberajúce sa architektúrou - Pei Cobb Freed & Partners a WHR Architects – a vzdelávacie inštitúcie ako Harvard University Graduate School of Design -- už získali 3D tlačiarne na realizáciu ich dizajnov najrýchlejším a najefektívnejším spôsobom. Môžete sa rozhodnúť podobne ako oni - keď začleníte 3D tlačiarne do Vášho procesu tvorby dizajnu.

Celý článek...

Strana 57 z 57

57
Další
Konec
Teximp

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..