Google překladač: English Deutsch

GibbsCAMGibbs and Associates, společnost vyvíjející software GibbsCAM® pro programování CNC obráběcích strojů, a společnost Cimatron dnes oznámily, že budou prezentovat, jak je software GibbsCAM optimalizován pro obrábění součástí vytvořených v SolidWorks®, a to na konferenci SolidWorks World 2012 v partnerském pavilonu ve stánku č. 624. Tato konference se koná ve dnech 12. - 15. února na výstavišti San Diego Convention Center v San Diegu, CA. Společnost Gibbs se dále rozhodla uspořádat prezentaci nazvanou “Optimalizace výroby s modely SolidWorks a funkcí automatického rozpoznávání prvků GibbsCAM”. Prezentace proběhne od 17.30 - 17.45 v neděli 12. února a upozorní na nové funkce GibbsCAM, které umožňují optimální integraci mezi SolidWorks a GibbsCAM.

GibbsCAM, certifikovaný CAM produkt pro SolidWorks, má řadu nových funkcí zabezpečujících plynulou integraci mezi SolidWorks a GibbsCAM. Tyto funkce zahrnují možnost GibbsCAM načítat a přebírat prvky ze souboru SolidWorks a možnost automaticky aktualizovat obráběcí procesy při provedení změny v souboru/tělesu SolidWorks. Kromě toho funkce GibbsCAM, Správce děr, integruje Průvodce vrtáním se SolidWorks pro automatické načítání, rozpoznání a obrábění děr. Jsou načteny i barvy vytvořené v SolidWorks a zachovány v GibbsCAM pro použití v programovacím procesu. Uživatelé SolidWorks těží také z unikátního uživatelského rozhraní GibbsCAM, které usnadňuje naučení se a zároveň usnadňuje práci konstruktérům i výrobním profesionálům.

Jedním z nejzajímavějších prvků pro uživatele SolidWorks je schopnost GibbsCAM načíst a zachovat "prvky, features" ze souborů SolidWorks. Tato funkce, nazvaná Správce prvků, umožňuje NC programátorovi lepší porozumění součásti, obrobku, tedy záměrům konstruktéra. NC programátoři mohou využít funkce pro rychlou a snadnou identifikaci a výběr oblastí pro použití obráběcích procesů, což přináší kratší programovací časy a přesnější výrobu.

Pokud je nezbytné provést změny na modelu součásti, je GibbsCAM jedinečně vybaven pro práci s těmito změnami. Po přenesení aktualizované součásti do GibbsCAM dojde k automatické aktualizaci všech obráběcích procesů součásti prostřednictvím několika kliknutí myši, a tím k ušetření cenného času ve výrobním procesu.

Uživatelé SolidWorks ocení interoperabilitu GibbsCAM s funkcí Průvodce vrtání SolidWorks. GibbsCAM nyní může načíst všechny atributy přiřazené dírám vytvořeným průvodcem a automaticky generuje seznamy nástrojů a procesů s cílem vytvořit operace vhodné na obrábění děr. Tato funkce nazvaná Správce děr je pro programátory velkou úsporou času.

GibbsCAM nyní zachovává všechny barvy použité pro modely vytvořené v SolidWorks. Protože barvy použité během konstruování často nesou informace o výrobních procesech, zachování těchto barev zlepšuje komunikaci mezi konstrukcí a výrobou. To urychlí programování a má za následek rychlejší zhotovení přesnější součásti.

“Víme, že uživatelé SolidWorks budou nadšení vyšší mírou interoperability mezi našimi produkty. Efektivní použití modelů SolidWorks současně s automatizovanými obráběcími funkcemi tvoří nepřekonatelnou kombinaci pro rychlou a přesnou výrobu,” řekl Bill Gibbs, prezident a zakladatel společnosti Gibbs and Associates.

Kombinace GibbsCAM a SolidWorks 2012 nabízí kompletní CAD/CAM řešení pro většinu výrobních provozů. Ať už mají součásti jednoduchou geometrii, která potřebuje pouze 2,5osé frézování nebo 2osé soustružení, nebo komplexní geometrii vyžadující 5osé obrábění, soustružnicko/frézovací multifunkční (MTM) stroje a nebo dlouhotočné soustružnické CNC automaty, kombinace SolidWorks-GibbsCAM podporuje a optimalizuje obráběcí proces. GibbsCAM kontroluje dráhy nástrojů, pak je dynamicky a vizuálně simuluje na virtuálních obráběcích strojích a přesně je zpracuje postprocesorem pro vygenerování optimálních NC programů. Řada funkcí GibbsCAM pomáhá uživatelům eliminovat zmetky, snížit časy cyklů a maximalizovat účinnost, bezpečnost a zisk.

www.t-support.cz

 

Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..