Google překladač: English Deutsch

Freecom, který je součástí skupiny Mitsubishi Chemical Holdings Group, oznámil, že jeho řada kvalitních digitálních úložných řešení je nyní k dostání i na českém trhu. Společnost navrhuje, vyrábí a prodává jedinečné stolní i přenosné pevné disky, síťová úložiště NAS, flash disky, služby, DVD vypalovačky, profesionální RDX a pásková úložiště založená na inovativních návrzích, které činí ukládání dat pohodlnější než v minulosti. "Vstup na český trh je pro Freecom klíčový milník, který posílí povědomí o našich mezinárodně uznávaných produktech," říká Pavel Matyáš, Country manager společnosti Verbatim pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. "S více než 20 lety zkušeností ve výrobě perspektivních úložných řešení chceme i nadále přinášet vysoce kvalitní a přesto cenově dostupná úložná řešení náročnému českému zákazníkovi. Řada našich řešení nabízí skutečně něco pro každého, od atraktivně navržených externích disků ke vzdáleně přístupným cloudovým úložištím a řešením, která jsou navržena pro práci se stále bohatším multimediálním obsahem."

freecom

 

Freecom již své přenosné pevné disky, stolní disky, síťová úložiště i flash disky českým zákazníkům nabízí, avšak během několika následujících měsíců uvede na zdejší trh kompletní sortiment svých produktů a služeb. Tyto produkty budou dodávány do maloobchodních řetězců, dealerům a e-shopům prostřednictvím distributorů Diskus, ED System a IT Trade.

Freecom klade důraz na kvalitu, inovace a kreativitu ve všech fázích návrhu a často spolupracuje s externími technologickými partnery a designéry při vývoji svých produktů. Například poslední oceněný produkt značky Freecom - Mobile Drive Sq - byl navržen ve spolupráci s uznávaným průmyslovým designérem Armanem Emamim, zatímco přelomové disky Mobile Drive XXS a Hard Drive XS 3.0 byly vyvinuty belgickým designérem Sylvainem Willenzem. Mobile Drive XXS se stal globálně nejmenším přenosným diskem a Hard Drive XS 3.0 zase prvním diskem na trhu s novým rozhraním USB 3.0, které umožňuje dosáhnout dosud nevídané přenosové rychlosti až 130 MB/s.

Společnost je zároveň prvním prodejcem, který exkluzivně navrhnul mobilní pevné disky pro trh s Mac produkty (Mobile Drive Mg), který je aktuálně v prodeji prostřednictvím Apple Stores a Apple Premium Resellers napříč celou Evropou. Průkopnický model Mobile Drive Mg se vyznačuje elegantním designem, lehkou hořčíkovou schránkou, zároveň skvěle ladí se stylem Apple MacBook a jde o jeden z nejtenčích disků svého druhu.

Environmentální dopad produktů Freecom sehrává další důležitou roli při návrhu nových produktů. Během výrobní fáze používá Freecom recyklované suroviny všude tam, kde je to možné, a zajišťuje, aby jeho produkty splňovaly normy RoHS, WEEE a CE/FCC. Vše od desek plošných spojů, po hořčíkové, hliníkové a dokonce i kaučukové schránky je navrženo s využitím energeticky úsporných komponent, které je možné recyklovat na konci svého životního cyklu, a zároveň veškeré produkty spadají do oficiálních směrnic o radiaci (EMI) a elektrostatickém výboji (ESD).

Pro koncové uživatele může být zajímavé, že většina produktů Freecom obsahuje software Green Button, který umožňuje úsporu energie ve chvíli, kdy zařízení není využíváno, a současně nabízí Freecom dvouletou záruční lhůtu a neomezenou bezplatnou zákaznickou podporu na všechny své produkty.

www.freecom.cz

 

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..