Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Polaris1Plynový ohřívač teplé vody John Wood Polaris pracuje s moderní kondenzační technologií ohřevu, díky které je až o 20 % úspornější než konvenční zařízení tohoto druhu. Kondenzační ohřev vody využívá i zbytkovou energii spalin, díky čemuž je tento ohřívač schopen ušetřit na nákladech za teplou vodu až 11 tisíc korun ročně. Nerezové provedení zásobníku a výměníku tepla navíc až dvojnásobně prodlužuje jeho životnost.

Celý článek...

Inzerce

rajhrad-01Nejlepším argumentem pro pasivní dům je budoucnost. Pasivní dům bude obyvatelný i kdyby přišla energetická krize a ztratil přívod tepla. Není otázkou jestli, ale kdy k tomu dojde.

Celý článek...

hotel-01Penzion v pasivním standardu, který se zrodil v hlavě investora Jana Ivičiče již nyní slouží hostům v lokalitě vinných sklepů jihomoravské vinařské obce Nechory u Prušánek. Penzion je využíván především pro ubytování návštěvníků cestujících za místním vínem, s možností pořádání konferencí, firemních školení a meatingů, pro něž je budova vybavena vlastním kongresovým sálem.

Celý článek...

Inzerce

kufi-01zBojíte se stále rostoucích cen za GJ tepla? Uvažujete o změně způsobu vytápění Vašeho bytového domu? Stále častěji se setkáváme s dotazy, zda existuje nějaká alternativa, jak se osamostatnit od dodávek teplárenských společností, které každoročně zdražují cenu za GJ tepla.

Celý článek...

InfostAnekSpolečnost KKH Brno připravila letos zajímavou akci, v rámci které navštíví města po České republice s informačním stánkem o podlahovém, stěnovém a stropním vytápěním gabotherm. Cílem akce, zaměřené zejména na odborníky zabývající se topenářskou technikou, je seznámit s výhodami a novinkami v této oblasti.
Na místě konání akce bude rozložen stan, kde bude pro návštěvníky připravena snídaně a zajímavé soutěže. Po celou dobu bude také k dispozici odborník ze společnosti KKH Brno, který bude připravený odpovědět na jakékoli dotazy ohledem podlahového, stěnového či stropního vytápění.

Celý článek...

Inzerce

JunkersKombinované kotle jsou nejvhodnějším řešením ohřevu TV pro malé domácnostiPři výběru topného systému hraje klíčovou roli počet lidí v domácnosti i jejich životní styl. Volbou vhodného typu kotle s optimálním výkonem lze dosáhnout požadovaného komfortu s minimálními náklady.
Jako kombinovaný kotel je označováno zařízení, které topí do těles ústředního vytápění a současně ohřívá vodu průtokem a to pro všechna odběrná místa v domácnosti. Teplá voda je ihned zužitkována a tento typ kotle tak nepotřebuje žádný zásobník. To s sebou přináší několik výhod, díky nimž najdou kombinované kotle dobré uplatnění zejména v menších domácnostech, kde zároveň představují nejúspornější způsob ohřevu a vytápění TV.

Celý článek...

infra73mNa trhu se objevila lokální topidla, jejichž základem je revoluční technologická novinka – tepelné zářiče z wolframového vlákna a pozlaceného křemenného skla. Mají stejný tepelný efekt na ozářené předměty, jako sluneční paprsky. Jejich uplatnění sahá od koupelen a domácností, přes průmyslové a skladové haly, až po restaurační předzahrádky či třeba historické objety a kostely. Oproti propan-butanovým sálačům mají minimálně o třetinu nižší provozní náklady, navíc poskytovanou tepelnou pohodu neovlivňuje průvan ani velikost či výška prostoru, kde jsou instalovány. Křemenný tepelný zářič má teplotu až 2 600 stupňů Celsia a je zcela odolný tepelným šokům i ponořování do vody.

Celý článek...

Nízkoenergetické stavby a úsporné vytápěcí systémy patří nerozlučně k sobě. Příkladem toho může být také instalace podlahového vytápění v kouzelném srubu ležícím mezi Hradcem Králové a Pardubicemi. Topení je zabudované v podlaze, a proto nenarušuje architektonické řešení a design interiéru.

Celý článek...

Nejúspornějším způsobem, jak ohřát vodu, je využít teplo ze slunce. Moderní technická zařízení dokáží dopadající energii využívat například pro přípravu teplé vody, podporu vytápění či pro ohřev vody v bazénech.

Princip získávání tepelné energie pomocí solárních kolektorů je jednoduchý. Povrch absorbéru solárního kolektoru je potažen speciální selektivní vrstvou, aby pohlcoval maximální množství dopadající sluneční energie a co nejvíce se ohříval. Získaná tepelná energie je poté využívána pro ohřev teplé užitkové vody nebo i pro podporu vytápění.
 

Celý článek...

Strana 7 z 18

7
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..